Jump to content

Game Of Thrones (2011-2019)


Recommended Posts

ono sto mora da se desi je luftwaffe protif RAF-a. ostaju zivi jedan ili ni jedan zmaj (verovatno ni jedan da bi kraj bio jos dramaticniji i simbolicniji). podrska projektilima zemlja-vazduh je takodje tu.

 

teon gine spasavajuci sestru. sestra ubija ujaka i krece u pomoc ovima na severu.

 

arji je pun kurac cekanja i krece u stealth misiju na serser jer - nemamo plan ali imamo spisak.

 

hound krece sa arijom u misiju "rokni vesticu", ubija zombi-brata kao sto je i obecao, ali ne verujem da ostaje ziv.

 

sansa ostaje shef vinterfela, ali veverica suva ostala.

 

ocekujem da je tirion predvideo manevar sersei i da ce da improvizuju nesto. verovatno ce se desiti da sve ljudske vojske (neplanirano) stanu na crtu zimskim zombijima.

 

takodje, ocekujem da se u nekom prelomnom momentu pojavi melisandra i krene da priziva lorda of light da pusti neki plamicak. ne verujem da ce preziveti.

 

john gine jer je izigravao heroja. (osim ako deneris ne pobaci, onda mora da prezivi i sedne na tron)

ako je sve ok sa bebom, deneris seda na tron sa stomakom kao u 8-mom mesecu trudnoce.

 

3-oki gavran mora da odigra neku zajebanu ulogu samo trenutno ne mogu da smislim nista dovoljno suludo. mozda da ukljuci zooloski vrt u fajt. :)

 

---

 

i taman kad treba da krene odjavna spica, prebacuje se kadar negde u neke snezne krajeve i vidimo plavo oko. ;)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sansa da sjebe Maloprstića? Tako nešto može samo na platnu da se desi :no: Nadam se da će posle osme sezone da snime jednu/dve sezone o Robertovoj pobuni i jednu/dve o usponu Maloprstića i Varisa na vrh ,njih dvojica nisu dobili ni približno dovoljno prostora koliko zaslužuju

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Ovaj je još bolji, a majstori iz Blizzarda ovo izbacili još 2008: :da:

 

http://www.youtube.com/watch?v=BCr7y4SLhck

 

Jeste, dobar je. Ta plava izmaglica mu daje neki šmek :haha:

 

Inace, nevezano za zmajeve koji su mi strava, koliko god da mi je na pocetku sezone prijala brzina kojom se sve odvija, na kraju su jednostavno sve zasrali. Meh

 

Bedak nekako. Malo sam ocekivala taj zavrsetak od serije kad vec nema knjiga. Ali nista od toga, izgleda.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

brt pre godinu dana je već rečeno da će biti osam sezona ukupno, ne znam čemu takva očekivanja...

 

osim suludog fast travela, nemam krucijalnih žalbi na sedmu sezonu.

 

jedino bih se složio sa tokijem da nisu dovoljno iskoristili littlefingera, da ne kažem da smatram da bi lik i night kinga nadživeo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sansa da sjebe Maloprstića? Tako nešto može samo na platnu da se desi :no: Nadam se da će posle osme sezone da snime jednu/dve sezone o Robertovoj pobuni i jednu/dve o usponu Maloprstića i Varisa na vrh ,njih dvojica nisu dobili ni približno dovoljno prostora koliko zaslužuju

 

Pa meni je sam Maloprstić nerealističan. Odnosno reagovanje ostalih karaktera na njega. Niti mi on deluje nešto previše mudro, a potpuno je nejasno zašto su ga ostali karakteri i trpeli do sada, a svi znaju da je zmija. I sad, ti imaš nekog pored sebe koji se 100 puta dokazao da je prevrtljiv i zmija, ali ćutiš, zažmuriš na to, i tako 7 sezona. To mi je uvek bilo bezveze.

 

Varis je već druga priča. On negde ima cilj, kako je i sam rekao, i nije mu bitno ko je kralj, može da bude i najveći kreten, ali ako proceni da je to dobro za ceo Vesteros, on će spletkariti u njegovu korist.

 

Jeste, dobar je. Ta plava izmaglica mu daje neki šmek :haha:

 

Bolji mi je zato što je stvarno undead zmaj. Što znači, dizajn ide u službi toga. Vide se kosti, krila su mu pocepana, a ovaj iz Got-a je isti ko što je i bio, samo su mu dali plavičasti tint. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

U zadnjoj sceni kad probijaju zid se vidi da zmaj ipak ima probušena mrtvačka krila iako je skoro ubijen, a i leti.

 

Da to je i meni bilo malo eeeh moment. Ipak nije ko da su ga ubili pa da je trulio tri godine pa ga oziveli. Nisam primetila da su mu ostetili krila u borbi.

 

A i ti got zombiji izgleda da se balzamuju? Ne trule dalje? Setite se one klinke od pre sto sezona...

 

Ok ali da, onaj skelet zmaj s plavom izmaglicom stvarno dobro izgleda, ne moze se poreci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...