Jump to content

Game Of Thrones (2011-2019)


Recommended Posts

Standardno dosadna prva epizoda sezone. Ono, više podsećanja gde je ko, šta rade, kako su. Stavio bih spoiler tagove, ali nema ni šta da se spoila...a valjda je i to po sebi sam spoiler, hoh.

Nego, jel bilo i pre ovoliko humora ili se ja tripujem? Solidno light-hearted momenata bilo, dal da bi ga iznivelisali with shit to come il' šta. S tim što ima momenata koji ne znam dal su namerni, ali su meni bili urnebesni:

  • Onaj pogled Sanse i Deneris prilikom sastanka i onda smeh konja preko toga;
  • Zvuk koze sekund pre nego što Davos izjavljuje "...they are as stubborn as goats"
  • Bilo koja scena gde Bran izgleda, pardon, glumi da je mudar;

I apsolutni hit, Tormund sa izjavom "I'VE ALWAYS HAD BLUE EYES" :haha:Ono kad neustrašivog ratnika svedeš na pojam comic relief-a, jebem ti život.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zakuvava se između Sanse i Deneris, biće zanimljivo. Ne znam di je vojska koju je Sersei poslala, dal planira neki bugarski napad sleđa, ili će sačeka posle da se obračuna sa Deneris? Kako će saznanje ko je on da utiče na Džona Snježnog? Jebo strinu svoju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista posebno epizoda.

Cela prica je konacno poprimila konture nekakvog zapleta, ali je sad spanska serija vise nego ikada.

Dijalozi su prilicno degradirali (setimo se samo zanimljivih rasprava izmedju Tiriona i Tivina, ili retoriku Freja i one babe iz kuce Tajrel).

I tako, sto rece Angelystor, nista nam nisu rekli sto nismo znali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo bolje nego prva, ali pisanje još uvek u kanalu.

Svaka druga scena je

"E de si, otkad se ti i ja nismo videli?"

"Od tog i tog događaja"

"Aha, kada se to i to desilo"

"Ok"

"Ok"

"Će pijemo?"

"Ajde"

 

I naravno, Tormund comic relief strikes again.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf... koja patetika od epizode. Gora mi je od prve. Ovo mora da je rezirao Pera Dzekson, jer je scena sa Brienom, kao iz lotr, ili jos vise iz Hobita (spori kamera zoom na retardirano nasmeseno lice). A izgleda i da su nove tendencije da badass karakteri nista ne rade i ne govore, nego je dovoljno da drugi o njima govore kako su divni i krasni i mudri, i to je to. 

Dijalozi u prvim sezonama su Sekspir za ovo sada.

I na sta bre oni potrosise 2 god, snimanja, i to ne za 10, nego za 7 epizoda?

Cekaj, jesam ja dobro razumeo, ili ce oni da ostave nejac u kripti prepunoj mrtvih Starkova, a pred vratima im je white walker, koji podigne ruku i ozivi mrtve?

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...