Jump to content

Game Of Thrones (2011-2019)


Recommended Posts

Pricah sa kolegom danas koji je GoT fanatik (iscitao sve knjige i gleda i seriju) i pokazao mi je video sa teorijom da je Littlefinger jos uvek ziv, i da ce on na kraju sedeti na Iron Throne!

 

U sustini, ako vas mrzi da gledate, TL;DR:
Littlefinger je Faceless Assassin, dao je novcic svojoj kolegenici da umre umesto njega, i sklonio se na vreme, jer je provalio da su mu na tragu. Sta ce biti na kraju je da ce svi medjusobno da se poubijaju, a da ce on da preuzme tron :D

Iskreno, mislim da je ovo najbolja teorija koja postoji i najvise mi se dopada u celoj trenutnoj kombinaciji sa GoT, ali mislim da ovi sto rade seriju nisu toliko pametni da je tako zavrse. Mozda je zato ovo ubijanje Night Kinga bilo tako sokirajuce u sred sezone, jer su ostavili najveci sok za kraj (lik koga su svi zaboravili) :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super, al neće se desiti. Zadnja epka je već pokazala da su mazali oči s poreklom Night kinga, potpuno je nebitno ko je šta rekao i uradio u prethodnim sezonama, važno je da miljenici gledalaca prežive. Klinci će trijumfovati.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Usracu se od ovih teorija, i ja sam procitao sve i sta sad 

to mi daje pravo da fantaziram lol

postoje 2 izreke

 

1 glasi sto je babi milo to joj se i snilo

2 glasi da baba ima kurac bila bi deda 

obe su primenljive za GOT 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno, nedostaje Littlefinger, sere mi se od ovolikog herojstva i ispravnosti.

 

ako je faceless man, onda je mozda sada on Varis xD cjuti i brije glavu i zdere i ceka da se sve razresi

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 5/3/2019 at 4:03 PM, Angelystor said:

Meni bi u ovom trenutku najdraži twist bio da im debeli nikada nije rekao pravi kraj u stvari, kako je on zamislio, i da se sad ova dvojica snalaze kako znaju i umeju.

Pa ja mislim da je to, manje/više, skoro siguran ishod. 

Ko zna šta je njima Martin natrtljao za kraj, a u stvari planira nešto sasvim drugačije, i na kraju će da mu i knjige ispadnu bolje, i uzeće pare od serije. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je bilo dobro, dok Džon nije počeo da govori na sa'rani. Onda sledećih 40 minuta smaračine i patetike, neumornog smenjivanja scena kvazi humorističkog kursadžije Tormunda, i pokušaja dramskih i ljubavnih scena. Vidim da je nekim fanovima mnogo zasmetala starbucks kafa, a nekako se zažmurilo na konstantno propagiranje incesta, i predstavljanja istog, kao prave ljubavi. Očekivao sam da ovaj zmaj (a i onaj predhodni) ginu malo epskije, a ne u 10 sekundi. Da se bore do iznemoglosti, da zadaju muke onima koji ih eventualno ubiju. 
Sad su kao Varis i Tirion u nedoumici da l' da podrže onog, ili onu, i ponovo se pravi tv novela, usiljeni konfilkt. Žao mi je tih (fenomenalnih) glumaca, jer ih sada teraju da vode razgovore koji malo smisla imaju (setimo se samo njihovih razgovora iz prvih sezona). Još kad Vrais kaže "ljude privlači Džon Snow".. hah... zemljo, otvori se. Glumac koji tumači Džon Snow-a ima više harizme samo od Stanisa, a u odnosu na ostale glumce u seriji, je miš. 
Al' dobro, bar su napisali da bi Deneris manipulisala sa njim, je jer pglu. 
Opet se pitam: 2 god. za ovo? 
Prve 3 sezone su za ovo remek delo.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako upropastiti celu seriju u 2 epizode. Stvarno im svaka čast...

Posle ovoga ne vidim neku poentu gledati celu seriju ponovo kada znaš da je kraj tako glup. Mrtva trka sa Lost...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, Dark_Elf said:

Opet se pitam: 2 god. za ovo?

Nekako sam uspeo da zaboravim da su oni imali dve godine pripreme za ovo. Jezivo.

Sve što si pomenuo potpis. Ja bih samo dodao i potpuno odgurivanje jezovukova u stranu, dotle do one "oproštajne" scene, suvišne kao i ostale, realno i da nije bilo jezovuka u ovom serijalu ništa se ne bi izgubilo, samo bi neki developer imao više vremena za reddit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je od svega najstrašnije šta su uradili sa Brienne of Tarth. Pažljivo građen lik potpunog viteštva ovako provući kroz govna je najveći cringe koji je ova serija ponudila do sada.

 

Edited by oʞɾoƃ

Share this post


Link to post
Share on other sites

što se tiče morala - morala je...ne znaš ti kako je ne primiti k**ca celog života... 

sasvim ok epizoda ako se emotivno detačuješ od ideje da je išta više od jeftine razbibrige... meni je u nekoj od ranijih sezona postala mnogo besmislena pa je sada gledam samo reda radi i onako, nije loše :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo neka ekipa leakovala na Redditu kako ce se zavrsiti GoT, i uglavnom su sve pogodili do poslednje epizode, pa ko hoce da pogleda:

Kliknite na ovde ako zelite da vidite, klikom na siva polja otkrivate spoilere. 

Ako je ovo kraj, treba zapaliti dva debila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...