Jump to content

Game Of Thrones (2011-2019)


Recommended Posts

Dobra epizoda. 
(ako izuzmemo incesoidna ljubavna proseravanja) 
Nadao sam se da će ovako neka finalna bitka da bude sa white walkerima, al' dobro... Deneris je makar ispunila očevu volju... dušica tatina... 
Očekivao sam da Sandor ima neki mnogo viši cilj u svom bivstvovanju, od pukog ubijanja brata, i pogibiji pri tome. Ako je zbog toga preživeo onaj besmisleni fajt sa Brienom, onda možda bolje da nije ni preživeo. Svakako bi Planina skončao sa Sersei u onom podrumu. Uludo bačen život. 
Generalno mi se jako svidela režija razaranja, i totalnog ludila i beznađa, a onaj fensi konj sa Arjom na kraju je isto bio pun pogodak. Naravno i dalje mi je na prvom mestu (što se režije tiče), ona scena kad Sersei razvali skriptu. 
Sve u svemu, očekujem da se sada svi okrenu protiv Deneris (izuzev Dotrakija, i Neukaljanih), i da bude i njen kraj u zadnjoj epizodi. 
Ako ništa drugo, ova epizoda je potvrdila čuvenu rečenicu: "You know nothing Jon Snow". 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elem, 

Očekivao sam na kraju da Arja izgovori ime: Deneris. 
Znak da je dodala na svoju listu za odstrel. 
Al' dobro, i ovako mislim da je jasno da je na listi. 

Jedino što će Džon biti zbunjen šta se dešava... mislim da njegov mozak ovo ne može još dugo da isprati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

SVE NESTAJE SVE SE VRTI U VRTLOGU OPSTE SMRTI

 

 

... osim toga, kompletan besmisao i razocarenje sto se tice narativnog toka i smisla.
Sem dela kada varis pokusava da otruje Deneris danima preko one male iz kujne.  Hahah klasican dvorski trik, matori je bio sjajan :)

 

Edited by Zen

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 5/3/2019 at 12:17 AM, obsessed by cruelty said:

citam ti ovaj blog i ima vrh pisanija, zanima me samo da li ljudi koji prate isti imaju pojma da je lik koji pise sve to wannabe siptar na nekom metal forumu :haha:

 

Haha sad videh ovo

Ne znam o čemu pričaš brt ja sam prepoznao Batu posle 2 rečenice

Inače što se tiče ucveljenih fanova koji su gledali devedes ili koliko već epizoda

 

 

 

:bigblue::bigblue::bigblue:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...