Jump to content

Game Of Thrones (2011-2019)


Recommended Posts

Ja sam presrecna sto su za moja dva omiljena lika odabrali dobre glumce, skoro da sam ih tako zamislila - Tirion i Dzejmi su odlicni, mada sam Tiriona zamislila malo skrnavijeg :D

S druge strane recimo Drogo je isti kakav sam ga zamislila. Sem sto u mojoj verziji ima bolje dupe xD

 

Ketrin i Sansu ne volim i drago mi je sto me i glumice nerviraju svojom pojavom :), Deneris je super, Arja takodje, kralja sam zamislila malo manje debelog i malo tamnije kose, ali to je to. I kontala sam da Sersei ima vece sise :haha:

 

U stvari, jedino mi se ne dopada Ser Ilin Pejn, ne znam, ocekivala sam da je strashniji.

Al Dzefri izgleda ko neki Nedzad iz Bosne hahahah odlicno :)

 

Jedva cekam da vidim koga ce da postave za Brijenu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Porediti seriju i film je glupost, to su dva potpuno razlicita formata.

 

Actually, nalazim se licno uvredjena tvojim stavom, i banujem te zbog vredjanja administratora.

 

Odjebi na nedelju dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Smorock

 

Da mogu dao bih ti plus :pivopije:

+1 :pivopije:

 

Anyway, dobra je i druga epizoda, fino odradjena, zadovoljan sam...

Nego jel zna neko 'oce raditi 1 sezona 1 knjiga i tako dalje? Tj. jel se vec zna da li ce biti svih 7 ili koliko vec sezona? To bi bilo kul... Mislim, kontam da zavisi od gledanosti, al' ono ko zna...

Edited by KinSlayer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kako je gledanost krenula, ne bi trebali ni stati sa snimanjem :)

 

Sto se tice druge epizode, odusevljen sam, kao i sa prvom :) Golotinja i trpanje na nivou, dijalozi, glumci... Sve vrhunski. Samo sam popizdeo kada na kraju ubise psa :violent: Sve mi diraj, kučiće nemoj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

+1 :pivopije:

 

Anyway, dobra je i druga epizoda, fino odradjena, zadovoljan sam...

Nego jel zna neko 'oce raditi 1 sezona 1 knjiga i tako dalje? Tj. jel se vec zna da li ce biti svih 7 ili koliko vec sezona? To bi bilo kul... Mislim, kontam da zavisi od gledanosti, al' ono ko zna...

 

 

Tako sam cula, da ce ici jedna knjiga jedna sezona... :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni ga bas bilo zao :( Nadam se da ce onu kurvu i miloga batu njenog uskoro pobiti, mnogo me iritiraju. (necu da citam spojlere iz knjige jos)

 

To se nadamo svi ^^ Bice ovo veoma dobar serijal :)

 

Ne znam kako drugi misle, ali onaj patuljak (3 brat) i nema neku preterano losu ulogu... Cak sta vise, ima neke pametne izjave :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tek sada vidim koliko su uskraceni ljudi koji nisu citali knjige :D Mada nije lose, dosta ste skontali :D iako je nedovoljno vremena epizoda - dve da se detaljno opisu likovi.

Tirion, patuljak i jeste 'pametnica', sve je u mozak ulozio :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...