Jump to content

Game Of Thrones (2011-2019)


Recommended Posts

Kako li ce tek Crvena svadba izgledati... :pivopije:

 

 

Pomenu neko da su malo zakinuli na Drogovoj svadbi i na Deneris uopste. Verovatno su to uradili namerno, da bi sad dali prostora Starkovima, dok je Ned ziv, da bi kasnije, kao i u prici, Deneris i zmajevi bili dominantniji.

 

Sersei i Tirion su fenomenalni, Deneris takodje, iako mi se u teaserima nije dopala. Drogo je takodje vrlo ubedljiv.

Jedino mi je Kejtlin malo.... blaga, u nedostatku prave reci. Tesko mogu da je zamislim u nekim kasnijim desavanjima.

Dzofri ima sabansku facu, ali tek cemo da vidimo....

 

 

Sve u svemu, ubicu se sto nemam HBO. :violent:

 

E da, zaboravih, ako nekome treba prevod za ove torente gore, ima ga na podnapisi.net, mada je bolje bez njega, posto nije najtacniji.

Edited by Smorock
spoiler tag
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Kako li ce tek Crvena svadba izgledati... pivopije.gif

 

Pomenu neko da su malo zakinuli na Drogovoj svadbi i na Deneris uopste. Verovatno su to uradili namerno, da bi sad dali prostora Starkovima, dok je Ned ziv, da bi kasnije, kao i u prici, Deneris i zmajevi bili dominantniji.

 

Sersei i Tirion su fenomenalni, Deneris takodje, iako mi se u teaserima nije dopala. Drogo je takodje vrlo ubedljiv.

Jedino mi je Kejtlin malo.... blaga, u nedostatku prave reci. Tesko mogu da je zamislim u nekim kasnijim desavanjima.

Dzofri ima sabansku facu, ali tek cemo da vidimo....

 

Sve u svemu, ubicu se sto nemam HBO. violent.gif

 

E da, zaboravih, ako nekome treba prevod za ove torente gore, ima ga na podnapisi.net, mada je bolje bez njega, posto nije najtacniji.

 

 

Fixed. A samo klik dugmeta deli coveka od neunistavanja dozivljaja dela serije. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je l' moze neko da pronadje MU linkove za E03720p? Ne mogu da skinem single link jer je veci od 1gb a Fileserve izbacuje neki HOSTER PROBLEM u jdownu a ni link direktno ne mogu da otvorim.

Edited by -Mare

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova epizoda mi je ubedljivo najbolja do sad, najjače me je večeras povuklo da po ko zna koji put pročitam knjigu. :da:

 

 

A nikada nisam kapirala zašto ljudi ne vole da znaju kako se neka knjiga ili film završava, skroz mi bilo milo oko srceta kad je Bendžen izjavio "razgovaraćemo kad se vratim" a ja znala da od toga nema ništa. MiCim, zato što sam znala, ne zbog njegovog nestanka. :ph34r: To sam se sve nadala da je živ, pogotovo što mi se sad i glumac dopada. :wub:

 

Edited by Temper Tantrum
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A i ja idiot morao da kliknem show -.- Jaooo bre :/

 

Sto se tice epizode, bas je super :) Mislim da vise nema pogovora, o tome, da li ce neka epizoda failovati... Ocigledno je da je ovo radjeno da bude vrhunski i za sva vremena. Samim tim, sto npr imam zelju da pustim prethodne epizode i da spojim sledecu :pivopije:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se uvek smorim kad se zavrsi epizoda i onda znam da moram da cekam jos 7 dana, BUT at least I know IT'S COMING in 7 days :bigblue:

 

Sa prve dve epizode uopste nisam imao problema, ali ovde vec pocinju da se gomilaju likovi i krivo mi je sto ne znam istoriju sedam kraljevstva tj. ko je bio prethodni kralj i kralj pre njega. Ove izdaje, ko je ubio prethodnog kralja i zasto, i ko je ranije ratovao protiv koga.

Ali dobro vecinu cu skapirati kroz seriju, a mora nesto da ostane i za knjigu da uzivam :)

 

Zaista fantasticna serija do sada.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa prve dve epizode uopste nisam imao problema, ali ovde vec pocinju da se gomilaju likovi i krivo mi je sto ne znam istoriju sedam kraljevstva tj. ko je bio prethodni kralj i kralj pre njega.

Evo imas ovde po kucama. http://awoiaf.westeros.org/index.php?title=Category:Noble_houses&from=Marbrand

Pa kad naidjes na ime koje ne znas pogledaj. Imas uradjen i timeline u kucama, u nekim porodicna stabla, tabele kuca koje koje su pod njihovom vladavinom i sl, pa mozes da pohvatas sta kako i zasto. ;)

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni bi koristila mapa cini mi se da su bile one male u knjigama al sad gledajuci seriju sam se pogubio,inache najbolja serija na svetu !!!

Evo nadjoh sajt koji sam ranije cesto posecivala. http://gameofthrones.net/resources/50-maps-of-westeros/538-map-of-the-strongholds-of-westeros.html

tu imas raznih mapa, prikaza likova iz knjiga kako ih fanovi zamisljaju i sl.

Sve je mnogo lepo uradjeno.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...