Jump to content

Ponovoh


ponovoh

Recommended Posts

 

Ponovoh je progressive metal bend koji je nastao 2009 godine u Vrnjackoj Banji, Srbija. U pocetku su svirali pesme od benda Opeth, koji je jedan od glavnih inspiracija. Kasnije je napravljeno 6 autorskih pesama. Uzivo su se pojavili 2 puta: 18. juna 2010. na banjskom paviljonu gde su svirali pesme od Opeth-a, a 28. avgusta 2010. su svirali na svirci u kafe Gocu, gde su predstavili sve svoje autorske pesme. Bend je snimio demo album sa 3 pesme. Linkovi:

 

Cold Presence -

 

Fading Leaves -

 

Silent Demise -

 

P.S. Promenićemo ime, ovako je zasad, čisto iz fore. :D

Poslušajte pesme i slobodno komentarišite!

 

Ognjen Ilić - vokali, gitara

Dušan Stojković - gitara

Darko Vidaković - bas

Relja Derbogosijan - bubnjevi, prateći vokali

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

U banjci komsije nije vam ovo loshe,ako vam treba bolji snimak javite se :)

 

Je l' vidiš Nešo kako sam naterao metalce u Banji da slušaju normalnu muziku? :haha:

 

Pozdrav drugarima Banjcima, samo napred i malo manje kopiranja Opetha u tekstovima. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno dobar growl :da:

 

Fading leaves mi se skroz svidja, opasan materijal, samo da im se ustupi oprema i kvalitetno snimanje, bilo bi super :)

 

Ja sam za svaki prog metal projekat :) Klavijaturista. A sto se tice cover bendova, najvise bih voleo da napravim Symphony x tribute, al kao sto ce se tesko naci Opeth tribute muzicari, tako ni od mog projekta nema ni moega xD

Edited by Shinigamy91
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko ja znam članovi su baš mladi (bar sam za jednog siguran :smile: ), tako da tek treba očekivati i nešto originalnije radova. no, ovo već sada zvuči sasvim lepo.

 

pozdrav i svaka podrška bendu (bar u širenju muzike dalje :smile: )

 

 

 

inače, el ikad pre bilo opeth tribjuta u srbiji?

 

pa relativno mladi :D dvojica od 17, dvojica 19 godina.

a za tribjute ne znam dal ih je imalo i dal ih ima i sad, pošto mi nismo više tribute, pravimo naše stvari, stalno se radi na novim pesmama i tako.

fala ljudi :D

 

Stvarno dobar growl :da:

 

Fading leaves mi se skroz svidja, opasan materijal, samo da im se ustupi oprema i kvalitetno snimanje, bilo bi super :)

 

Ja sam za svaki prog metal projekat :) Klavijaturista. A sto se tice cover bendova, najvise bih voleo da napravim Symphony x tribute, al kao sto ce se tesko naci Opeth tribute muzicari, tako ni od mog projekta nema ni moega xD

 

hvala :D

pa nažalost nismo imali dovoljno para da se snimi na boljem mestu, al biće valjda uskoro, a i snimićemo više pesmama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pushi kurac miloshe skupili se momci sviraju ono sto vole a ti odma obrade idi sviraj obrade u svom wcu ...samo napred ne slushajte njega on ima celava muda

 

NIKAD AUTORSKI

a ti idi juri charapanske trolove po shumama oko Krusevca debeli..

 

jesam ti rekao da ne pricas da imam celava muda kad sam ti pokazivao?

Edited by Fapril ethereal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima tu potencijala. Idite da slusate i skidate morbid angel jedno godinu dana i onda se vratite sa novim demoima da vidimo kako ce to da zuci.

Uglavnom, manite tu iseckanu/repetitivnu pseudo-progresivnu opetovsku formu, to je sasvim prevazidjeno. Stare opeth pesme su dobre (neke i nisu) bez obzira na taj nedostatak zbog izuzetnog kvaliteta pojedinacnih delova i atmosfere koju je Mike znao da prenese kroz neke delove, ali nemojte i vi ici tim putem, isprobajte malo prave progresivne strukture, znaci malo razvoj, pa malo dinamika, malo lajtmotiva, slojevitosti itd.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...