Jump to content

Dark Tranquillity


Earendil

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

vazi :pivopije:

 

na ta dva nema trunke originalnosti. ako hoces originalnost nabavi (a i ako neces): PROJECTOR i MIND'S I.

Nabavi i stari Gallery da vidis kakav zvuk su imali u pocetku. ostalo moz' komotno da preskocis.

 

Sam Haven mi nije nesto narocito, a zadnja dva ne mogu da poslusam koliko smaraju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma OK je Character, ali razgatili su i izgazili taj fazon već više nego dovoljno. Pre nego što sam kupio Character čitao sam kako su ubacili dosta starih elemenata itd. ali sistem pisanja pesama je isti kao na Damage Done. I za ovaj Stanne kaže da ima još više starih elemenata, ali opet im nešto ne verujem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dark_Tranquillity-Fiction-Promo-2007-GRAVEWISH

 

Dabome, album mi se na prvo slusanje svidja jer je stilski pravi Getenborg, nastavak Charactera, malo vise klavijatura, malo zenskih vokala, ali sve u svemu to je bas ono sto sam ocekivao od novog albuma. Da se ja pitam nek izdaju jos 50 ovakvih i meni ce se svideti.

 

Nadam se da ce i IF da se vrate malo ovakvom zvuku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

MA super je album. Ima nekih da kazem old school zakivanja kao "Empty Me" i sporijih, kao "Inside The Particle Storm" koja me na momente podseca na atmosferu stare Tristanie ili Haggarda, bez horova razume se, ali bas prilicno atmosfericno i simfonicno zvuci. Posle par slusanja jos vise mi se svidja. Mozda nije od albuma gde se redjaju hit za hitom, ali mi zvuk bas do jaja lezi, mogu da slusam po ceo dan! :rockdevil::rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa koji ti to net imaš kad ti treba toliko vremena? :D Preslušao, sam, dobar je album, naročito neke pesme, verovatno bolji od Charactera, ali ipak nisam impresioniran... Fali mu neka snaga, da me zabode u facu, kao što su to uradili The Gallery i The Mind's I... Ali u svakom slučaju, i ovde pada preorder :D

 

P.S. Uopšte nema više klavijatura nego na Characteru, mada ih nema ni mnogo manje, ali sada uglavnom ipak gitare vode pesmu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je posle prvog slušanja novi Nightrage bio krš (nervirao me vokal), ali sam se posle navikao i na kraju sam se zarazio njime. :da:

 

Što se Deadlock-a tiče, konačno su napravili dobar album i "našli" neki svoj stil + što ženskih vokala ima u skoro svakoj pesmi, jer im je ta likuša sad stalni član.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...