Jump to content

Dark Tranquillity


Earendil

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

31154094_10214221701949683_5586106105232097280_n.jpg?_nc_cat=0&oh=f6fa920c35f46572f67fdddab0d64fad&oe=5B99FE0531171530_10214221702349693_8981197398176956416_n.jpg?_nc_cat=0&oh=04ad20ccbec29692acbed3564e8c2885&oe=5B62ACB7

 

Modovi neka sklanjaju odavde ako misle da treba. Kao sto rekoh, zajebah se pri proceni velicine pa sam kupio malu ovu preljepu majicu dugih rukava. Velicina je M ali je dosta uska, realno je za nize ljude, ja sam 183 i prosecne gradje, doduse pivski stomak krece da amorfno dominira. Inace ne prodajem nikakav merch pa mi glupo da otvaram temu za to. Ajde javite se ako je neko zainteresovan, bolje nego gospodja da mi spava u njoj a nikad nije ni cula za DT. :D Cijena sitnica, a moze i dogovor.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 9 months later...

Overen sinoć DT u Moskvi. Kontam zadnji datumi Atoma turneje, pa je i lista jelte bila 98% ista kao prošle godine u NS, sa bitnom razlikom da je pao i Lethe :rockdevil:Bez problem među highlightsima večeri uz dežurne krivce.

Kao i posle svakog DT giga tu su svi glavni utisci - bože Dio koliko ja volim bend, Stanne najveća pozitiva na svetu, jel ima neki drugi bend za koji bi ovoliko rado odrao grlo, kao i - a kad ću da čujem ostalih 78 DT pesama koje bih čuo uživo. 

Eksluzivan utisak ovog puta je bio odličan zvuk, koji kod njih nisam imao još od Zagreba i Voif turneje. Usput reći da se Stanara brat super drži, pogotovo sa cleanovima.

Publike bilo baš puno, ovo istovremeno i ubedljivo najveći stejdž gde sam ih gledao. Publika reda veličine bar tisuća. Dovoljno poređenje da ovde za par dana svira Steven Wilson.

Sve u svemu, sa live strane im je budućnost svetla još neko vreme, samo sam za studio baš skeptičan, s obzirom na nejasno stanje što se tiče gitarskih dužnosti :]

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Ove 3 nove su mi bolje od skoro svega sa prethodna dva albuma...jes da se nisu precerano odmakli od te neke matrice koe se drze godinama, sto se tice zvuka...ali za niansu mi sve delue zanimljivie, vokalne deonice pogotovo (dau se osetiti hook-ovi, mislim da se ne secam niednog refrena iz 2013 i 2016)

Vidim ubacili su Amota i brta iz ex Skyfirea i Andromede...moe biti fin koNbo, nesto kao nova era Cradle of Filtha, sa koiom sam zadovoljan 😄

Share this post


Link to post
Share on other sites

15 minutes ago, KazimKazim said:

 

Vidim ubacili su Amota i brta iz ex Skyfirea i Andromede...moe biti fin koNbo, nesto kao nova era Cradle of Filtha, sa koiom sam zadovoljan 😄

 

dzabe ih ubacili kad ih ocigledno ne pustaju da pisu pesme

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, ako su dosli kao placenici, bar da malo razmrdau trenutnu koncepciu...da sacekam ceo album, ali cini mi se da ima nagovestaia da ce se kretati u tom smeru...za nesto konkretno, ako ostanu na okupu do sledeceg albuma, kapiram

Zato i pomenuh Cradle...isto se Deni tamo za sve pita i nisu oni od 2014 na ovamo otkrili ne znam kakvu toplu vodu...ali oseti se bolji sveukupni osecai, sa promenom gitarskog dvoica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...