Jump to content

oKup, krajem maja 2011, Novi Sad, Okup Podrske M(j)etalu


Zen

tematski rostilj okup?  

44 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ako bude rostilja svako pece ono sto donese al prethodno odere ili ocerupa :haha:

i nalazimo se ranije nego sto bi se nasli inace, verovatno u subotu oko 14h tj en moraju svi doci raniej nego ovi sto oce da se bakcju sa rostiljem

Rostilj se nece praviti ako bude manje od 10 ljudi potvrdilo da ce doci.

 

malo o lokacijama

http://wiki.worldflicks.org/be%C4%87arac.html

 

za sve koji NS znaju preko Egzita, Becjarac je otprilike oko Egzit kampa, tamo je bio divlji kamp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iako sam glasao za 28. možda je bolje da bude na početku meseca, jer mnogi tada imaju više para.

U principu, lično mi je svejedno kada će biti.

 

Takođe, mislim da ne moraju svi da se okupe ranije zbog roštilja, nego je dovoljno dvoje - troje, da pripreme sve to, pa ostali polako da dolaze.

 

Donosim dva-tri kila mesa, pa nek se pridruži ko želi. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ako su Sisus i Gaga onomad mogli da se iscimaju iz Rume na okup, pa da se ujutru smaraju sa javnim prevozom nazad, mogli bi i vi da pokrenete lenje guzice i potrpate se vas 4-5 u jedan auto i dođete. :srbija:

Edited by Erchamion
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ako su Sisus i Gaga onomad mogli da se iscimaju iz Rume na okup, pa da se ujutru smaraju sa javnim prevozom nazad, mogli bi i vi da pokrenete lenje guzice i potrpate se vas 4-5 u jedan auto i dođete. :srbija:

I ako posle nemaju gde da spavaju mogu tamo u jarugama i zbunju :smile:

Anyway,onaj poslednji datum mi ne odgovara,tad je Metal fest u Budimpesti,a za ova druga dva mi je svejedno (nema nikakve svirke).Ima valjda koncert Brkova u NS-u poslednjeg vikenda u maju,pa ce doci jos metal-sabanerije u NS.A sto se rostilja tice,vec vidim situaciju:jedan (/jedna) je doneo meso za rostilj,a ostali mu pojeli :mhihi:

 

Uglavnom,ako ne bude u junu najverovatnije dolazim.

EDIT:glasao sam za drugu opciju kod svakog pitanja :)

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja dolazim da vidim Elfa, Smorock, Trneta, ako se pojavi. :)

Ali ni niko drugi mi nece smetati. :D

 

u principu nemam planove,al ne bih da pricam da cu doci,pa da se ne pojavim...realnija opcija je da ako potraje,pa da navatam raju koja dodje navecer...stvarno bi bilo lepo da upoznam ljude sa kojima se vec 2 godine druzim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...