Jump to content

Knjige o Magiji


Recommended Posts

Ali ne zato sto je napaljen, vec sto hoce da joj uzme zivotnu energiju iz donje cakre, iliti ''chi'', a koju dalje koristi za stvaranje etericnog tela i dostigne besmrtnost. Ali sve to zavisi od kvaliteta zivotne energije, koliko je cista itd itd.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako se zovu?

Gde se mogu nabaviti?

Jel ih ima na srpskom na net-u u pdf formatu?

 

CREATING MAGICKAL ENTITIES

 

22177.jpg

 

PW je ebooksclub.org

 

Na engleskom je , nema na srpskom.

 

Creating Magickal Entities is a comprehensive reference manual that presents step-by-step instructions for creating entities through astral manipulation that will change your life. This manual, written by three practicing occultists, reveals magickal and alchemical methods, many which have been lost and suppressed through the ages, in a refreshingly modern way that magickal practitioners of any tradition can understand.

 

 

 

:red:

Edited by Господин Граул

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam tu knjigu. Dobra preporuka. :)

 

Aj da i ja odgovorim na temu.

 

Pre svega, ko se ozbiljno interesuje za magiju, okultizam ili sta vec, sam ce doci do knjiga i otkriti sta ga interesuje a ne pitanjima na forumu, a jos i na ovom. To ostavlja utisak neozbiljnosti i neupucenosti. Kao sto mi se javio jedan prijatelj sa faksa koji, navodno, ima druga koji hoce da se sveti nekim ljudima jer su mu cinili lose i da stekne razne moci, pa da mu dam nazive dobrih knjiga. Mislim, to deluje tako neozbiljno i klinacki, odmah se vidi da ta osoba nema sanse da ista nauci.

 

 

Ezoterija kod nas izdaje takve knjige, ali to vec svako zna u Srbiji. Malo je dobrih knjiga na srpskom, a na engleskom se mogu naci na netu, ako znas gde da trazis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ga link ka ogromnoj kolekciji okultnih knjiga, sve dzabe, ne treba registracija. Odavde sam skinuo skoro 90% knjiga koje imam.

 

Inace, ovaj sajt sam trazio danima, da vidim sta ima novo ali nisam mogao da nadjem, i sad ga nasao bez problema. :)

 

 

http://english.grimoar.cz/

Edited by Novaliis
  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala tebre..

 

 

Evo jedne knjige izgleda za početnike .. jako se lako čita, skenirana je, a papir je žućkast i font je prelep..

 

Secrets of High Magic

 

329910.jpg

 

 

P.S. library.nu nije samo za magijske knjige. Na njemu ima sve od najuskostručnijih neurohirurških udžbenika do bezbroj self-help štiva,itd itd...

Edited by Господин Граул
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poete vrati se.

Mene zanimaju knjige o magiji(haotika),wicci i uopste ezoteriji i okultnome..

 

Kljucevi psihicke magije _ http://www.baneprevoz.com/e-knjige/Zivorad-Mihajlovic-Slavinski-Psiholoska-studija-magije_3854

 

Talismanska magija _ http://www.4shared.com/file/8UkDBIrG/Zivorad_Mihajlovic_Slavinski-T.html

 

do sada nisam naisla na nekog boljeg od slavinskog, posebno jer ima masu zaista korisnih psihickih vezbi i uvodi te valjano u materiju. u svakom slucaju, procitaj kljuceve psihicke magije najpre, a zatim ces sam videti sa cim da ides dalje.

Edited by _emilly

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Mislim da se ne popisaju, nego pljuju kad je pun mesec, ne bih znala, pricase nekada davno o tome u selu. Mislim da su usmena predanja za ovu oblast bolja od knjiga, pa savet autoru teme da ne trazi pdf-ove nego nek se proseta po selima Srbije i Bosne.

 

Ja sam mislio da je to sa bradavicama glupost sve dok... Moj cale je inace imao kolegu za koga se pricalo da skida bradavice i to na pun mesec. On je neki piglupi seljak sa Kosova koji ne zna cestito ni srpski da govori. Nije hteo svima da skida i nije hteo da uzme ni dinar za to. Meni uvek bilo smesno kada mi je cale pricao da je njemu skinuo jednu ogromnu sa ruke. Onda jednom prilikom mene moja nastavnica zamoli da je spojim sa tim covekom jer ima unuku u Beogradu koja je toliko puna bradavica da ne sme na ulicu da izadje. I stvarno kada sam video devojcicu zeludac mi se prevrnuo. Imala je bradavica vise nego dlaka na glavi. Celo lice, ruke, noge i uopste celo telo je bilo havarija.

 

Ovaj lik prvo nije hteo, ali kada smo ga ubedili da je vidi na sta lici i kada je video odmah je pristao. Iz 3 seanse on je njoj sve bradavice skinuo bez pljuvanja i pisanja. Samo prstom malo protrlja i izmrmlja neku mantru. Ja sam zivi svedok tog cuda. Svaki trag tih uzasnih bradavica je brzo nestao i devojka i dan danas nema ni jednu jedinu bradavicu sem one dve na dojkama. :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Da jbt. Inace to je kod njega tradicija u familiji. Kaze da to njegovi prenose sa kolena na koleno stotinama godina i da uvek pred smrt to pokazu najstarijem sinu. Kaze da ako bi rekao nekome kako se to radi, sem jednoj osobi(oni su odabrali da pricaju najstarijem sinu), ili ako bi uzeo makar jedan dinar za to sto radi madjije bi nestalo i vise ne bi mogao da pomaze ljudima. Kaze da je to proverena stvar.

 

Inace lika su smarali ljudi iz pola Srbije i to toliko da mu je prekurcilo bas jedno vreme. Niko zivi nije mogao da ga ubedi da nekome skine bradavice. Ali nije ga drzalo to mnogo. I dan danas ljudi idu kod njega i svima do jednog je skinuo sve zivo. Jedini slucaj da znam da se niko nije zalio i da je procenat uspesnosti 100%. Jebeno neverovatno.

 

To je jedini slucaj dok sam bio ateista i nevernik koji mi se nikako nije uklapao u tu moju sliku realnog sveta jer sam znao da nije laz i da sam video magiju na delu. Opet sam nekako uspeo sam sebe da zavaram i da ubedim da to nije nista, a video sam sve svojim ocima. Glupost ljudska je cudo. :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam mislio da je to sa bradavicama glupost sve dok... Moj cale je inace imao kolegu za koga se pricalo da skida bradavice i to na pun mesec. On je neki piglupi seljak sa Kosova koji ne zna cestito ni srpski da govori. Nije hteo svima da skida i nije hteo da uzme ni dinar za to. Meni uvek bilo smesno kada mi je cale pricao da je njemu skinuo jednu ogromnu sa ruke. Onda jednom prilikom mene moja nastavnica zamoli da je spojim sa tim covekom jer ima unuku u Beogradu koja je toliko puna bradavica da ne sme na ulicu da izadje. I stvarno kada sam video devojcicu zeludac mi se prevrnuo. Imala je bradavica vise nego dlaka na glavi. Celo lice, ruke, noge i uopste celo telo je bilo havarija.

 

Ovaj lik prvo nije hteo, ali kada smo ga ubedili da je vidi na sta lici i kada je video odmah je pristao. Iz 3 seanse on je njoj sve bradavice skinuo bez pljuvanja i pisanja. Samo prstom malo protrlja i izmrmlja neku mantru. Ja sam zivi svedok tog cuda. Svaki trag tih uzasnih bradavica je brzo nestao i devojka i dan danas nema ni jednu jedinu bradavicu sem one dve na dojkama. :mrgreen:

 

krasna prica, nema sta.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Jedini neprovereni deo je onaj kada kaze da ne sme nikome sem jednoj osobi da kaze tj. da prenese znanje o tome kako to izvodi jer ce izgubiti taj dar. To je jos neverovatnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

To se trlja sa onom stvari iznutra i ceka se dok se volsebno ne pojavi beli melem koji se nezno nanese na tumor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To se trlja sa onom stvari iznutra i ceka se dok se volsebno ne pojavi beli melem koji se nezno nanese na tumor.

VELIKI MAG LOU!

 

Otklanja sve bolesti i zaraze!

Skida kletve, poništava vradžbine!

Isteruje crnu magiju, uteruje belu!

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Pa valjda su bradavice u pitanju a ne tumori.

 

 

Pa bradavice, ali ljudi se nadaju da mogu da lece i tumore. :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...