Jump to content

Kad koji album slušate?


Recommended Posts

Kad idem po sumi u prolece - Amorphis Elegy

end i PTree - Trains

 

Najtru bi bio da te tad ujede zmija dok se setas po sumi i slusas Amorfis! :lol:

 

Sta sve ovaj Rolins sad mora da radi da zaradi za leba (i dzem).

Edited by Mr.Hate

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Кад се кења, а неће да крене, пусти се Ајрон Мејден. Одма' иде ки подмазано.

 

Kad mi se kenja otvorim yumetal i procitam neki od tvojih postova i odmah krene. Steta sto ne mogu uzivo da te vidim, verovatno bi mi se toliko prikenjalo da bih morao da ti se pokenjam po faci.

 

 

 

  • Upvote 9
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad mi se kenja otvorim yumetal i procitam neki od tvojih postova i odmah krene. Steta sto ne mogu uzivo da te vidim, verovatno bi mi se toliko prikenjalo da bih morao da ti se pokenjam po faci.

 

Misliš kao što se Dickinson posrao po vama iskrenim fanovima na aerodromu?

  • Upvote 2
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

U poslednje vreme..

 

Za totalno opuštanje Solar Fields Altered - Second Movements , Sleeping Me - Lamenter, Elsiane - Hybrid

 

Za apsolutno večernje opuštanje sa društvom Filter - Amalgamut, Anthems for the Damned, Haunted - Unseen, DJ Krush - Diskografija, thekeenone - gateway

 

Za skakanje i energiju Cerebral Bore - Maniacal Miscreation , Decapitated - Negation, Samael - Solar Soul, Korn - Remember Who You Are, Entombed - Uprising, Deicide - Deicide, Kandidate - Until We Are Outnumbered , Stakka - Diskografija, Dope D.O.D -sve

Edited by Господин Граул

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rollins je faca i zapravo sam slusa Mejdene a "pokenjao" se i po Slejeru bas zato sto je faca i sto zna da se zajebava za razliku od vecine jumetalaca koji su zapravo picketine najvece i lece komplexe time sto bez ikakve inspiracije i stila bacaju hejt na Mejden,a ovo sam kacio na temi IRON MAIDEN nego niko nije obracao paznju.

  • Upvote 3
  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ми се с Мејденима спрдамо само зато што су им фанови веће прженице од фанова Мегадета.

Hvala na minusu brate veoma si darezljiv,samo u Srbiji slaba vajda od "fanova" ,evo ne mozemo ni putovanje organizovati koliko ima kod nas "fanova" .aj u zdravlje.

 

Misliš kao što se Dickinson posrao po vama iskrenim fanovima na aerodromu?

 

Reko majstor ako ne dodje gojko da uradi interview sa mnom jer on pise za mnogo dobar srBski metal casopis a mi sviramo metal onda je sve ovo dzabe,al ocu da stavi corpse paint da ne bude picka u fensi majici nego da bude tr00 :lol:

Edited by BruceBruce
  • Upvote 3
  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...