Jump to content

Testator


Pupakable

Recommended Posts

Hvala ljudi puno jako iz sve snage ! :D Uskoro stize spot za Focus,sad je u montazi ! I :evil::mhihi::wub::redface::tehkista::rockdevil: Evo ovde ima celog Ep-a online

http://www.youtube.com/playlist?list=PL1qZ8__Z5FGtzYjFUahv9LRwKZMr0sPm9

 

 

I ovde za download :pivopije:

http://nocturnemagazine.net/vest/1662/preuzmite-besplatno-ep-benda-testator

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nista ne pricas za svirku u Jagodini i sto mi se ne javi na PP da dolazis,nisam ni znao da si ti u ovom bendu.Pa ti si valjda iz Knjazevca koliko ja znam ono jos kad si bio mali pre par godina kad si se bio ovde na forumu pojavio,porastao si...Pozdrav i samo napred,dopada mi se takav thrash,podsecaju rifovi na Forbidden a Piranha na kraju me dotukla,originalno odradjeno.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ladno ti covece, sto godina ni traga ni posta od tebe,nisam bio dugo na forumu pa zato nema ovde nista za Jagodinu,jesam iz Knjazevca ali sad zivim U Nisu,sledeci put kad dolazim u Jagodinu javljam se jako iz sve snage bilo da idem na svirku ili da sviramo,mnogo mi je drago da ti se svidelo,ja sam odlepio u subotu kako je dobro bilo i svirka i organizacija i ljude i cufe fine iz Jagodine i sveeee! :redface::wub::rockdevil::pivopije:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ladno ti covece, sto godina ni traga ni posta od tebe,nisam bio dugo na forumu pa zato nema ovde nista za Jagodinu,jesam iz Knjazevca ali sad zivim U Nisu,sledeci put kad dolazim u Jagodinu javljam se jako iz sve snage bilo da idem na svirku ili da sviramo,mnogo mi je drago da ti se svidelo,ja sam odlepio u subotu kako je dobro bilo i svirka i organizacija i ljude i cufe fine iz Jagodine i sveeee! :redface::wub::rockdevil::pivopije:

 

Pa ja se usredsredio na opstu diskusiju i berzu tamo zbog ploca,diskova i kolekcija,slabo drugde komentarisem,nema se ni vremena kao pre.Dobar smo narod ovamo dok se ne popije previse mada ni tada nije strasno,drago mi je da ste zadovoljni.Cice su kod nas uvek lepe ali uglavnom lojalne,hehehe.Pozdrav ekipi pa mozda se vidimo jos drugde,pratim vas rad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...