Jump to content

2011.05.16. *Pogon, Sombor* Disgorging the Balkans


Recommended Posts

Vidimo se veceras! Jos jednom samo da naglasim da je POCETAK TACNO U 20h!

Zvuci neverovatno ali stvarno moramo poceti na vreme jer lokali radnim danima mogu raditi do ponoci,tako da ako neko zeli da odgleda sve bendove neka se pojavi na vreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je malo vise od 50 ljudi. Sto se tice svirke meni su najbolji bili Sacramental Blood.Odsvirase momci 20-25 minuta.. Kratko ali slatko,a dok su ostali bendovi svirali po 40-50 minuta sto meni licno ne prija,a i nisam bas toliki fan takve muzike. Natron je bio solidan ali su meksikanci objasnili neke stvari. Disgorge su bili uzasno puni energije,obilazili grad samnom i sa Sakramentalcima,zajebavali se i ne sumljam da su se lose proveli i voleo bih da se ponovo vrate u Sombor. Probase ljudi rakiju,domaci sir,kuvana jaja,slaninu,kulen i odusevise se :haha: Nije bilo puno ljudi ali je atmosfera bila na nivou i bendovi su bili zadovoljni,a nadam se da ce se to sve ponoviti samo drugi put u nekom vecem klubu+da je subota. Najgore je bilo sto je bilo vise ljudi sa strane nego Somboraca. Neverovatno da nekim ljudima nije bilo tesko da dolaze iz Novog Sada,Kule,Sivca,Apatina i ostalih okolnih mesta,a Somborcima je bilo tesko da se iscimaju na svirku koja im je bukvalno na 10-15 minuta daleko.

Edited by dimmu1
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sam se i ja zacudio, ocekivao sam mnogo vise ljudi iz Sobora.

 

Svirka je bila do jaja, najbolja u Somboru u skorije vreme. Svi bendovi su razbili, Sacramental mi je bio najbolji, krace su svirali, al je bilo brutalno! Natron nisam ranije slusao, ali su bili odlicni. Disgorge... sta reci, vokal mi je pomerio bubrege koliko je dubok. Odlican provod

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...