Jump to content

Revocation


azal

Recommended Posts

ne bih se slozio...nesto od rifova vuce na os death/thrash nesto na tech koji bi mogao biti ili -death ili -thrash a vecina je naprosto tres tako da je to ono sto povezuje pricu a ne death. vokali su tu sekundarni posto je tres ionako raznovrstan stos toga tice.

 

a ne slazem se ni da je ovo nekakav "moderan metal". takav pravac u muzici ne postoji. mejdeni su bili moderan metal '80-e. to sto mi u dve hiljade cetrnaestoj nazivamo modernim za deset godina niko nece tako zvati.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

grob <3

 

a ne slazem se ni da je ovo nekakav "moderan metal". takav pravac u muzici ne postoji. mejdeni su bili moderan metal '80-e. to sto mi u dve hiljade cetrnaestoj nazivamo modernim za deset godina niko nece tako zvati.

 

jok,bas je violent revolution poceo ovaj trend,ali me sad bas boli kurac da pisem disertaciju gluvim rabotama koje ce ionako da drve po starom i da kontriraju svojim egom bez argumenata

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

kojim forama? zalio si se sto neargumentovano osporavam lejbel modern metal a ja sam te ljubazno pitao gde su argumenti koji idu u prilog tome da takav pravac zasluzuje da se prizna i sad ja spinujem sto sam izneo svoje misljenje i to cak on-topic

 

ti si neurotican covek blagoje

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pridruzavam se neuroticnom coveku Blagoju u ovome za spinovanje

 

Aman, niko nije rekao da je modern metal jebeni zanr, ne znam u kom metal almanahu pojmova mora da bude definisano "modern" da bi bilo ok da upotrebimo tu rec negde. Zna se otprilike na sta moze da se misli kad se kaze moderan metal i moderan zvuk, a korisceni su i drugi epiteti su uz to i prica se u kontekstu ovog benda, tako da mislim da nema nista nejasno. Ne znam zasto si se uhvatio za razjasnjavanje da li je "modern metal" legit lejbel...

Tj. imam svoju pretpostavku zasto, ali necu da vrsim atak na tvoju licnost :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa meni i nemaju neke veze,vektor je kurceci prog tres,ovo i nema vise veze sa tresom toliko,ponedje neki olCkul nod,ovo je sad totalno u modern mjetal fazonu

 

samo sto je bolje od svih tih sranja sto se danas valjaju u uslovno receno mejnstrimu

 

znaci "modern metal" je neka etablirana odrednica. ja ne mogu to nikako drugacije da protumacim sto je blagoje rekao

 

samo sam se na to osvrnuo da ne moze to biti odrednica, jedino atribut

 

moze naravno bend moderan i nemoderan ali ne postoji "modern metal fazon"

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaci "modern metal" je neka etablirana odrednica. ja ne mogu to nikako drugacije da protumacim sto je blagoje rekao

 

samo sam se na to osvrnuo da ne moze to biti odrednica, jedino atribut

 

sam si zakljucio da je neko koristio odrednicu,pa si se na kraju sam sa sobom posvadjao

 

sledeci korak bi bio da samog sebe optuzis da je u stvari moderni metal subzanr nekog veceg zanra i onda da nastavis dalje kontriranje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesto ti ne verujem da si toliko ogranicen da ne mozes da ga protumacis drugacije. :P

Jeste atribut, to sto ga je Blagoje napisao iz picke bez da odvoji 2 minuta razmisljanja samo za tu frazu, da bi (tebi :P) bilo potpuno ispravno, ne menja sustinu onoga sto je hteo da kaze.

Nigde nije rekao da bend pripada zanru modern metala xD

 

Ulete Blagoje sa postom u kome ti je na svoj nacin rekao isto ovo :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nego,ubijedjen sam i posle prviput preslusanog albuma da ce ovaj album da spasi metal kao sto je leviathan uradio prosle decenije,a VDOP devedesetih.zadnjih par godina sam se najvise uzdao u LoG da ce ovakav neki gitarski svrs fest da izbace,ali ocigledno su oni splasnuli posle svih peripetija.

 

apsolutno sam svjestan sta sam rekao i da je ovo na granici da moze da udje u mejnstrim,ali sam ubijedjen u njegovu pobjedu

 

samim tim,po meni u top 5 albuma godine,lagano,a objektivno najbitniji album ne samo ove godine,nego decenije

 

ok znaci atribut, odricete se "modern metal fazona".

 

moving on, my job here is done.

 

putuj igumane

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa mene naprimjer boli,jer mi je izuzetno u interesu da metal koliko toliko bude relevantan pa da meni drage bendove vidim na velikim stejdzevima,a sto ne i da imaju dodatni motiv da i dalje izbacaju kvalitetna izdanja,samim tim mogu da se nadam da ce i priliv svjeze krvi biti kvalitetan

 

tebe boli kurac jer pretezno ga bacas na opskurniju scenu,dje je situacija dobra i stabilna vec duzi niz godina,mejnstrim je u konstantnom padu jos od taman leviathana.ja sam i dalje poprilicno veliki seljak pa pratim,zato je ovaj album moj mokri san koji sanjam jos odkad sam prvi put pustio LoG-ov rednek

 

inace,nemam pojma koja pjesma je bolja od koje,mozda blackest reaches,ali ne drzite me za rijec,prezajeban je album,a nisam uzivao u gitari ovoliko jos od panterinog TGST-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro si pogodio, samo bih prepravio "...opskurniju scenu,dje je situacija dobra i stabilna vec duzi niz godina" u "...opskurniju scenu, gde je i onako opsti raspad i niko ne svira na velikim stejdzevima i ne uzima velike pare" :D

 

Ali lepo je gledati na stvari sa optimizmom svakako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

imaju oni svoje festove,dje uzimaju dovoljno,a ionako se tu pretezno radi iz fanatizma.meni treba jedan mega bend,masina,poput prije pobrojanih bendova,da zare i pale po doningtonu,moskvi,riju i ekipi

 

inaci ekstremni metal nikad bolji i raznovrsniji,prosla godina i ova zasad pucaju od kvaliteta,prije se godinama cekalo na jedan DC,sad jos nisam stigao da preslusam sav kvalitet samo od ovog mjeseca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...