Jump to content

Revocation


azal

Recommended Posts

Anthrax je uvek bio trendi, svirao je lake note thrasha, zabavne teme, ubacivao rep i devedesetih znamo već šta dok Overkill gura svoju priču preko 30 godina.

 

Ne budi pizda i isteraj šta imaš, ja sam ustao u pola 7 jutros i radio ceo dan.

 

U svakom slučaju Revocation ima sranje vokale.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

buraz investitori jasu firmu, radimo od sad do marta 10 sati dnevno, ne znam gde bijem. :haha: plus imam dete od 11 meseci.

 

anthrax nije pratio nikakav trend, oni su takvi pa su takvi. overkill je pokusao da istripuje slican fazon nakon sto je izasao among the living jer su valjda skapirali da se taj fazon ocekuje od tri-state area thrash bendova. pre toga su imitirali san francisco.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa samo taj album.

 

svakako koliko god da sam sklon lokal patriotizmu, cak imam onaj prvi michael romeo-ov bend Phantom's Opera na originalu, overkill oduvek mi bio bas nebitan bend u thrash spektrumu.

 

da sam bio klinac koji je samo thrash slusao 5 godina pa mozda bi ih i gotivio. taking over bi bar vise gotivijo. ovako jedino Horrorscope mogu da preslusam da se ne smorim i taj under the influence kad sam, u skladu sa kontekstom, jako pijan.

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deste :] ne mogu da postignem da budem na kompu, pakujem se sutra da putujem za Kš posle posla (kad se već gađamo izgovorima)

 

Pa da je nebitan bend gledajući prodaje albuma, ajde može i da prođe konstatacija, ali u okviru thrasha samog, nikako.

 

Po meni, ono gde je Overkill najsjajniji je, što i Grob pomenu, što teraju svoje nešto već dugo vremena, i što 90ih uspeli da sviraju thrasha kada ih je malo bendova iz 80ih više i sviralo i što su isti svirali neke druge stvari. Pa čak bih pre tu rekao da je Overkill pratio ono nešto malo nekog trenda nego što je na pomenutim albumima 80ih.

 

 

I da, azale, kakav sad lokalpatriotizam, neka NJ-NY fora? Ne voliš Overkill jer su iz pogrešnog komšiluka?

Edited by Angelystor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad bode lutku sa tvojim likom i prži je na vatri :haha:

 

anthrax nije pratio nikakav trend, oni su takvi pa su takvi.

 

Zaboravih ovo, kurčina oni su naj trendi thrash bend ikad po meni. Amo perjanice, pa rep, pa usporimo, pa smo grungy, pa Dime i Phil gostuju na albumu, pa opet vratimo Belladonu, šta god je trebalo u datom momentu bilo je tu. Da su dobri jesu ali slab integritet imaju.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

castim ja pivo na overkillu svakako. svi kazu da su jako dobri uzivo iako ih ne gotivis, tako da se povlacim iz prvih redova posle sanctuary-a pa me nadjite da popijemo nesto pre nego sto bobby krene da kmeci iz svog polu nosa :haha:

 

valjda ce biti neki dosta objektivni post od jaroslava na temi kad budemo ustali svi sutra

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anthrax samo prvi album

 

Overkill najbolji bend ikada

 

sve je jasno, sve se zna

 

ali sad ozbiljno, Under the Influence ima dosta mlaku produkciju, pa možda zato podseća na neke Anthrax radove, pošto je kod njih sve pičkasto (osim prvog albuma, koji ima muda do poda; Turbin >>>>> Beladona)

 

nema vinjaka, ima buksni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anthrax samo prvi album

 

ali sad ozbiljno, Under the Influence ima dosta mlaku produkciju, pa možda zato podseća na neke Anthrax radove, pošto je kod njih sve pičkasto (osim prvog albuma, koji ima muda do poda; Turbin >>>>> Beladona)i

 

Hteo sam azala da pitam kako može da ne voli "The Years Of Decay", ali sad mi još veći zbun kako ti, koji ipak slušaš thrash, ne voliš "Among The Living" :] Mogu svakakva sranja da se prikače na Anthrax, ali da su ATL i STD pičkasti...ma daj. Fistful je speed metal demo u poređenju.

 

Ili trolluješ?

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...