Jump to content

Revocation


azal

Recommended Posts

Ko ce prvi da oplete?

Da li ce i ovo da bude razocarenje?

Kakvi su ovo debilni clean vokali?

Bubanj necu ni da spominjem, toliko je genericki i sranje da nemam reci. Sad moze da se vidi koliko im je Phil znacio.

I ona solaza na 3:20, toliko usiljena da nemam reci.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

 

 

Revocation u vec ocekivanom stilu, malo podbacili. :D

 

Debi keva, Existence sasvim super, Chaos bomba, self-titled mozda najslabiji, Deathless mozda najbolji, i ovaj je tu negde u rangu sa Existence.

 

kapiram da je najvise kriva muzicka industrija. Mozes ili kao Vektor da zivis od normalnog posla i polako da radis na albumu, ili mozes da zivis od metal muzike kao Revocation i da moras svake dve godine da izbacujes album i da pritom budes 22 od 24 meseca na turneji da bi mogao da zivis od toga polu pristojno.

 

nije kao da im ikad nedostaju genijalni riffovi, ima ih uvek na pretek, nego mi uvek deluje kao da ponekad znaju bas zakon pesmu da naprave, ponekad je onako.

 

Na ovom albumu je svaka druga odlicna, na Deathless i Chaos mozda ima po jedna pesma da je onako, sve ostale cepaju.

 

Ali svakako idalje pisaju po svim novim thrash bendovima koji se ne zovu Vektor.

 

Ova Arbiters of the Apocalypse me mnogo podseca na mid-period Darkane, slicna je i svirka a i ovaj Dejvovo klin pevanje.

 

Communion mi je mozda u top 5 Rev pesama ikad. Svaki riff gori, aranzman je savrsen, narocito onaj kraj kad malo teasuju kec sa nekim half-time gruvom pa onda ulete u kec pa blast za kraj. I super je taj riff sto se preko standardnog keca prebacuje akcenat od kruga do kruga. Bas ubica od pesme.

 

Mislim da je i ovaj novi bubnjar vise nego odlican, Phil je realno tek nasao svoj fazon na Deathless, a mislim da mu je i materijal dosta pomogao da izadje u prvi plan malo vise.

 

Ovaj lik je slicnog kvaliteta u svakom smislu, mozda cak i bolje i prirodnije svira te neki proggy momente.

 

Mozda na ovom ima malo vise death metala nego inace Only the Spinless Survive je taj neki Morrisound revival, mada vise modernizacija nego revival, nije kao da je neki retro trip, ali jasno se cuju Morbid Angel i Atheist iza svakog riffa. cak je i solaza malo Treyovska.

 

Profanum Vulgaris isto fura tu neku Atheist meets Cynic pricu sa dosta jakim Voivod tripovima na kraju.

 

Cleaving Giants of Ice je njihov prvi pokusaj neke mid-tempo anthem pesme i ono, do jaja je, ali mozda im bas ne stoji. bar ne toliko koliko im brza svirka stoji.

 

jos jedan odlican momenat je u The Exaltation kad sam se odusevio koliko je Dejv skinuo Friedmana sa solazom, pa sam kasnije skapirao da je to zapravo Friedman odsvirao :haha:

 

Sve u svemu, vise nego solidan, nije bolji od Deathless, ali su idalje daleko od nekog pada ka obicnom proseku od benda. lots of gas left in the tank, sto bi se reklo.

 

 

i Slayer obrada je ocekivano dobra :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...