Jump to content

2011.07.31. *Beogradska Arena, Beograd* Slash


aksa

Recommended Posts

Sol Hadson, poznatiji pod nadimkom Sleš, jedan od najboljih svetskih gitarista i bivši član "Gansa" prvi put će nastupiti u našoj zemlji na koncertu u "Beogradskoj areni" 31. jula.

 

Kako je "Blic" najavio Sleš po prvi put dolazi u našu zemlju, na veliku radost svih njegovih fanova širom zemlje.

 

Kao vodeći gitarista "Guns N’ Roses", Sleš je učvrstio svoju reputaciju ekspresivnog izvođača ali i po napuštanju benda tokom devedesetih, počeo je da ostavlja sopstveni pečat na albumima drugih izvođača a bio i deo super grupe "Velvet Revolver".

 

"Time Magazin" ga je 2009. godine svrstao na drugo mesto „10 najboljih električnih gitarista svih vremena“ a takođe, nalazi se i na 21 poziciji „Gigwise“ liste sa „50 najslavnijih gitarista ikada“. Njegov fantastični solo u pesmi "November Rain" i dalje drži rekord u dužini.

 

Prvi solo album izdao je prošle godine a u okviru svetske turneje povodom promocije albuma, nastupiće po prvi put i u Beogradu.

 

Ulaznice po cenama od 2700, 3000, 3500 dinara na sledećim prodajnim mestima: Beogradska arena, Kulturni centar Beograda, Eventim, „Ušće” Shopping centar, knjižara Delfi (SKC), Dom sindikata, Gigstix. Internet prodaja na: www.arenabeograd.com, www.tickets,rs, www.eventim.rs.

 

Izvor vesti: http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/254075/Sles-u-Areni-31jula

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

'Ladno mu je naš koncert poslednji na turneji, takođe je jedini u širem regionu, sledeći najbliži u Italiji. Dakle, očekuje se ludnica+navala ekipe iz Bugarske, Rumunije, exYU, možda čak Grčke, Mađarske...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smorise sa tim sranje bendovima, koji su tu samo da bi ih promovisali... Ako i odem na ovo, ulazak 10-ak minuta pre koncerta, kao za Judase, i promasujem predgrupe...

 

e,nisi ni cuo za bend...postoji 100 godina...nema potrebe da se promovisu...publiku koja voli to sto sviraju je zasiugurno vec cula za njih...ti budi veliki metalac i ne gledaj predgrupe...

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se ljudi žalite na predgrupe? Ne samo sad nego generalno. Možete da ih preskočite u svakom slučaju ali ipak mislim da i na njima može da se provede dobro čak iako ne slušate taj žanr.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da,zajebao sam se...na slesa idu gejevi i devojcice...

 

mozda je lose formulisano,ali je sustina ista...neka budu i veliki rokeri,isti kurac...

 

i uvek bude neki cudan bend kao predgrupa na tim medijski propracenim koncertima...ali ti brejk je dobar bend...

 

 

bolje nego van gog pred metaliku...

 

 

Edited by Trne-svetska mega faca
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

na ti brejka dodju ljudi koji to slusaju,a ne ljudi koji dodju da se pozerisu ili devojcice koje se loze na slesa...plate kartu od toga sto su im mama i tata dali par somova...10 posto ljudi ce doci da slusaju slesa,a tek pola od tih 10 posto su culi za lika koji nastupa sa njim...

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, je l' se samo meni cini da ce ovaj koncert biti slabo posecen ?? Juce me drug pita da li mislim da ce se koncert uopste odrzati. Stvarno mi deluje da je slabo interesovanje, a i mnogo karata je ostalo u prodaji. Jeste da ima jos desetak dana, ali ne verujem da ce se situacija nesto menjati....

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se ljudi žalite na predgrupe? Ne samo sad nego generalno. Možete da ih preskočite u svakom slučaju ali ipak mislim da i na njima može da se provede dobro čak iako ne slušate taj žanr.

zato sto sada svi stavljaju domace predgrupe na koncertima. sto je jebeno retardirano.

Nemam nista ja protiv Atlantide, alhemije, ti brejka i ostalih bendova. oni stvarno super sviraju, imaju i ok autorske, i moji su prijatelji.

ali brate ja njih mogu da cujem i u beogradu, pancevu, kovinu.. ako vec dam 30-40eur za koncert, bilo bi ok da cujemo i neke strane predgrupe.

pre smo mogli da cujemo Sabaton, Firevind ili slicne bendove kao predgrupe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja želim da čujem što više stranih bendova ali nema poente da se žalimo. Drago mi je da bendovi i muzičari ne zaobilaze ovu zemlju tako da ako moram da čujem Tea Break ili Alhemiju ili nešto slično domaće, potrudiću se da izvučem najbolje iz toga. Nadam se da će u buduće ipak svirke kretati kao pre, sa stranim bendovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zato sto sada svi stavljaju domace predgrupe na koncertima. sto je jebeno retardirano.

Nemam nista ja protiv Atlantide, alhemije, ti brejka i ostalih bendova. oni stvarno super sviraju, imaju i ok autorske, i moji su prijatelji.

ali brate ja njih mogu da cujem i u beogradu, pancevu, kovinu.. ako vec dam 30-40eur za koncert, bilo bi ok da cujemo i neke strane predgrupe.

pre smo mogli da cujemo Sabaton, Firevind ili slicne bendove kao predgrupe...

 

Cisto sumnjam da domaci organizator moze da utice na dovodjenje neke strane predgrupe. Ako hedlajner ide na turneju sam, bez predgrupe, ne moze tu domaci organizator nista, sem da zasebno bukira neki drugi strani bend ili bendove, pa da ih pokusa sve spojiti isti dan na tom istom koncertu, sto naravno niko od organizatora ne zeli ni pokusati, jer ne vjerujem da im je isplativo..

Ako se hedlajner uopste slozi da im neko bude predgrupa, onda nasi organizatori obicno ubace neki domaci bend.. Mislim da tako tu stvari funkcionisu.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...