Jump to content

Vaši coveri


METAL Man

Recommended Posts

Do jaja Sarki! samo si trebao pod drugim uglom da snimas da ti lepo vidimo prste kad shredujes. :D

 

e' date='18 maj 2011 - 02:42' timestamp='1305679321' post='2347507']

a ja pomislio da si vec okacio onaj Heal The Waters :D

Pa polako, cekam da neko razbije led prvo... :D

 

Evo: :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ja isprobavao kameru tada, pa line in direktno u kompu, pa kroz zvucnike dok pesma tece... Nisam znao tada da snimam u DAW i da se igram sa MIDI itd... Sada je vec druga prica, drugacija tehnika snimanja...

 

 

EDIT:

 

Ovo je stari snimak, na prvoj klavijaturi koju sam imao xD

 

Edited by ShinigаmY
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ovaj što viče tralala lalala lalala, otkud znam ko je :D

 

 

 

Pa to ja vičem, hahahahahaa.

 

Edit: i ne seri, dobar si, baš jedan takav mi treba u bendu, ali kad se ti ložiš da živiš u Šitu i Novom Sadu. :P

Edited by Sisus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da nisu, ili ja bar ne nadjoh na Youtube-u.

 

Obozavam pesmu, pa sam dohvatio onu klasicnu gitaru za 2000din iz Ideje i snimio na svoj nacin.

 

Drago mi je da vam se dopada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve je to super,razumem da si levak ali sto barem nisi obrnuo zice? tako kako si ucio naopacke mogao si uzeti pa svirati kao desnjak,sad sve i kad predjes na gitaru za levake bice ti opet nezgodan redosled zica,jedino da ih obrnes da ti bude kao pre :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo nekoliko od mene...matori su skoro dve godine:staraaa gitaraaaa :)

 

Jebote koji trip! Ladno sviras naopacke! XD Svaka cast..

aj daj neki klip gde sviras neke rifove i akorde, moram to da vidim kako izgleda! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sam i ja pomislio. Automatski komentari su u fazonu da treba da okrene gitaru ili barem poređa žice kako treba... Potpuno nevažne stvari, pogotovo kada se uzme u obzir kakve se mogućnosti pružaju ovakvim pristupom, što tehnički, što melodijski.

Share this post


Link to post
Share on other sites

imaa i nesto od gardijana,dok nisam krenuo da se bavim komercijalom...sad sviram sta mi se kaze jbg... :) a ti Blagoje,ako se ne varam radis u Orange-u...dolazio sam tamo na probe nekoliko puta.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...