Jump to content

Vaši coveri


METAL Man

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

BWP :rockdevil:

 

Gledaj Mikaela kako svira taj uvodni riff na Roundhouse, drugačije je, a primjetio sam da su svi tabovi tako kako si ga ti ocvirao

 

Znam na sta mislis, jer me je taj deo frustrirao haha :lol: pokusavao sam da provalim sta odsvira bas na Roundhouse, ali na kraju nisam uspeo da provalim kako tacno ide...zato sam morao da prihvatim improvizaciju sa tabulature, jbg...obicno volim da odsviram kako stvarno Mikael odradi, ali nekada nema sanse da se to nadje. U svakom slucaju, veoma zabavno svirati :rockdevil:

 

 

p.s. Inace, na primetio sam da su tabulature za Opeth uglavnom pogresne ili su nelogicne (mnogo komplikuju, a moze mnogo jednostavnije) tako da dosta toga moras sam da provalis ili da vidis sa nekog koncerta...sto i nije losa stvar :)

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Neke pjesme se malo lakše provale, ali Face of melinda mislim da sam pola godine proučavao snimke da bi je pravilno skinuo. :haha:

 

Hahah znam na sta mislis :D e pa Mikael je u nekom intervjuU svirao Face of Melinda u delovima, i sve se vidi lepo :)

Inace, novi cover Opeth - Reverie/Harlequin Forest

http://www.youtube.com/watch?v=YO0QMRreDSA

 

Posle ovoga vracam se u standardan stim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Smekerski. :cool: Lepo si ispostovao. :da: Ipak nisam osudjen za izdajstvo scene bas kod svih pripadnika iste.Ovakvi rispekti me ganu,moja stamina +30 omeksa,a osecaju prodru kroz moj daedric legendary armor...i u dubini duse zazelim da ponovo postanem deo scene...

 

P.S. - metal mene gotov si!

Edited by lemmy sixx
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...