Jump to content

2011.07.07-10. *Petrovaradin, Novi Sad* Exit Festival


Night Prowler

Recommended Posts

Izvodjaci:

biling_web_maj.jpg

 

Cene karata:

Promotivna cena jednodnevnih ulaznica za četvrtak, petak i nedelju iznosiće 2990 dinara, dok će cena ulaznice za subotu iznositi 3490 dinara.

 

Četvorodnevne ulaznice za Exit festival dostupne su po promotivnoj ceni od 6 990 dinara, sa 36% popusta od osnovne cene koja iznosi 10 990 dinara. U prodaji su i ulaznice za srednjoškolce, po promotivnoj ceni od 4990 dinara i za studente, po ceni od 5990 dinara.

 

Ulaznice za Exit festival mogu se kupiti onlajn, preko sajta Gigstix.com. Prodajna mesta festivala su prodavnica Gigs Tix u Pariskom magazinu i TONS u Novom Sadu, prodavnica Converse u SC Ušće u Beogradu, kao i filijale Erste banke širom Srbije.

 

-

 

Ja kupio kartu za nedelju :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

kupih kartu jos u januaru za sva cetiri dana, ali nisam siguran ni da li cu ici i na koji dan, izgleda da cu imati 2 ispita (subota i nedelja) :(

a slusao bih underworld, jamiroquai, house of pain, verovatno i paul kalkbrenner...

Izvodjaci nikada jadniji. Svake godine se trude da line-up bude sto je vise pederskiji i da imaju bar 3 engleska indie-rok kvazi altrnativna benda koji zvuce svi isto redom.

Ova plakat gore nije potpun, dodali su jos par bendova, naravno pederskih engleskih, recimo Editors.

 

Svidja mi se sto nastupa IrieFM kao i prosle g. Beban FTW !

Share this post


Link to post
Share on other sites

U poredjenju s proslim kad su bili Faith No More i Klaxonsi, pa kemikalsi, rojksop, crystal castles, hudson mohawke, dobra djuska itd. ovaj je malo losiji

 

Ali izvlace Portishead, Grinderman i Pulp s tim da portishead nisu neki sou uzivo. Deadmau5 izbacuje dobre stvari u poslednje vreme, Underworld i Kalkbrenner konza. U poredjenju sa proteklih par godina osim prosle ovaj bi trebao da bude bolji (2009 su bili arctic monkeys i korn :haha: ..pored dobrih bendova koji su malo smorili uglavnom, ministry npr; 2008 je bila sranje, 2007 notorno sranje, a 2006 pa unazad su bili dobri ako se dobro secam)

 

 

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel zna neko kog dana je Kreator i ko jos nastupa od poznatijih tog dana?Kreator sam gledao pre 4 godine za 1500 dinara tako da ako nema niceg drugog sto bih gledao nema sanse da dam taj novac za dnevni upad samo zbog Kreatora ako bude u subotu kad je 4000 ulaznica... :frown:

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji dan je Grinderman zna li se? Ja sam mislio da cu ove godine konacno kupiti kartu za sva cetri dana, ali cu izgleda ipak odustati.

U nedelju,kad i Portishead.

 

Za metalce,Kreator je isto valjda poslednji dan.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijavih se za marketing- promocije valjda, jos neki marketing, pa press centar, ali trebalo bi da upadnem u to prvo :)

Ja bio pre neki dan na intervjuu, mislim da su te već trebali zvati, ali srećno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dolazi Dosta Engleza i Drugih Stranaca!

ODLICNA PRILIKA Da se Domaci Bendovi Prikazu u Svetu,Probiju!!!!

i DJevi ako ih ima odavde.

Ja licno ne bi placao kartu da mi Baja samo pusta muziku,na Exitu je Dance arena puna,

?????

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krecu prvo od vas iz NS-a, imam dosta drugara ovde u Beogradu koji svake godine volontiraju, nikoga jos nisu zvali :)

 

Ja znam par ljudi iz BG-a koji volontiraju (i to ono - prve godine volontiraju, sledeće su ih zvali i ponudili im da rade, tj. da budu promoteri - dele letke po BG-u i tako to, a prilično ih fino plaćaju)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...