Jump to content

2011.07.07-10. *Petrovaradin, Novi Sad* Exit Festival


Night Prowler

Recommended Posts

Ja pre kojih nedleju dana gledao da popunim taj obrazac, i bilo kasno uvece pa rekao aj sutra cu. I dodjem sutra i ono zatvorena prijava za volontere. Bas sam se smorio, a bilo je super prosle godine volontirati.

 

Tako da najverovatnije idem samo poslendji dan, na Portishead, Kreator i Grindermana.

Edited by Lunar
  • Upvote 2
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alongside the already announced Kreator, Explosive headliner list is leghtened by Russian Arkona, Australian metalcore band Parkway Drive, as well as British punks Anti Nowhere League and Discharge. Explosive has also confirmed metal, black metal and extreme metal bands Negura Bunget, Rapid Force, Kozeljnik i Mechanical God Creation, whereas the rest of this stage's line-up will be known as soon as next week.

 

Bedno :no: Kreator je bolji od svih ovih bendova zajedno pa na kvadrat.

Edited by Night Prowler
  • Upvote 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

How 'bout no? Reci nekom hc/punk fanu da Discharge i ANL nisu imena pa ćeš čuti odgovor.

Ne kazem da nisu imena, ali je meni Kreator bolji.

 

Ovo ne da je bedno, nego sramota...ubedljivo najgori line-up u istoriji Explosive Stage-a.

Slazem se. Kapiram da nema sanse i da ih boli dupe, ali najbolje bi bilo da naprave poseban stejdz za metal i poseban za pank i sl.

 

Uglavnom, od svih ovih bendova koji su objavljeni za EXIT, samo Kreator i Big Audio Dynamite me zanimaju. Sreca sto su istog dana, jos samo da im se ne poklope termini.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa dobro, exit nikad nije ni bio nesto mnogo raj za metalce, ne mogu da kazem da mi je pa nesto preterano zao iskreno, to znaci nema neizivljene dece koja ce da prave sutke svaka 2 minuta :)

  • Upvote 3
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arkona bila u NS i BG, Parkway + ANL + Discharge pank đubre za prepubescente, Kozeljnik svi gledali x puta... Jedino Negura i Kreator ali se ne isplati ako ne ubace bar još 2-3 metal benda, makar i na main. Ostatak termina će, po običaju, biti popunjen "proverenim domaćicama" koje smo svi gledali od 2005. bar po 3 puta svaki...

 

Budžet Explosiv bine nikad manji...

Edited by Ninoslav
  • Upvote 4
  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...