Jump to content

2011.07.07-10. *Petrovaradin, Novi Sad* Exit Festival


Night Prowler

Recommended Posts

Guest TeekWan

Pozdrav svima u ime benda StimulanS!

 

Jako nam je drago što ćemo zasvirat na Explosive Stageu 8.7. i imat priliku predstavit dio materijala sa našeg prvog CD-a "Dust" koji je krajem 2010. izašao za One Records.

Sve zainteresirane bi uputio na www.myspace.com/stimulans, tamo mogu poslušati kompletan CD.

 

Metalni pozdrav iz Splita

 

Darko

Edited by TeekWan
  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da se lepo može skontati kako ide prodaja karata za ovu godinu.

 

Nikada do sada nisu nudili 4+1 free kartu... Kontam da će u poslednjih 10 dana pred početak biti gomila "nagradnih igara" u kojima će deliti karte.

 

Eh gde je ta 2006, 2005, tada je Explosive i EXiT još i ličio na nešto

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebiga,metalcuga sam,idem samo na poslednji dan zbog Kreatora i pride cu pogledati Lajbah.Mozda pogledam i Grindermana i Portishead iako me generalno ne zanimaju.

 

Prosle godine je bio daleko bolji lineup na svim binama koje me zanimaju(main,explosive,fusion),a ove godine bih jedino jos Bad Religion gledao,al su u ponedeljak sto mi ne odgovara.

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosle godine je bio daleko bolji lineup na svim binama koje me zanimaju(main,explosive,fusion),a ove godine bih jedino jos Bad Religion gledao,al su u ponedeljak sto mi ne odgovara.

Kakav ponedeljak ? :) U cetvrtak su oni...prvi dan !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Necu volontirati, picke nisu rekle da za marketing primaju samo ljude iz NS-a (kao sto ne rekose da u press centar i stage stuff primaju samo strance), a nisam hteo da crkavam na sanku, pa idem normalno, ide nas ceta u onaj kamp, bice ludo na Kreatoru. Inace, popizdeh, jednom u zivotu idem na EXIT, i u isto vreme The Casualties dolaze, i to bas kad je Kreator. :no:

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Procitao sam pazljivo skoro sve postove na ove 3 strane i imam da kazem par stvari.

Prvo i najvaznije,sta traze oni koji pljuju metal na metal forumu i zasto se odmah ne banuju?

Drugo,mislim da je normalno i ravnopravno da jedan od 15 stejdzeva bude za metal/hc/punk ako se vec organizuje festival koji treba da pokrije sve zanrove osim turbo folka.Uopste nemam problem sa tim da budu ako treba i izmesani u jednom danu ta tri podpravca kao ni da u istom danu sviraju heavy,thrash,death i black metal bendovi i da se tu stvara i ucvrscuje neko prijateljstvo i sloga medju ljudima.Mislim da je veci problem sve manji budzet koji se odvaja za bendove takvog tipa te se onda zbog visokih cena pojedinih bendova dovode sve "manja imena" da bi se manje ulozilo a vise zaradilo (drugim recima chivutska politika).Naravno zasto bi jedan Hatebreed,Amon Amarth,Amorphis,Symphony X,Annihilator ili Saxon recimo uopste pregovarao kad ce svakako biti adekvatno placeni i ispostovani od strane organizatora metal festivala po Evropi i posecenost metal populacije biti 10 puta veca nego kod nas.Ko je nama kriv sto nas u svojoj drzavi ima u toliko malom broju naspram ostalih i sto na Exitu najmanje drzavljana Srbije ima jer su folkoteke i splavovi prepuni?

Treca stvar je da je recimo i ranijih godina bilo odlicnih bendova i na main stejdzu pa je vredelo spojiti i odgledati i to istog dana kad i neki dobar bend na Explosivu.Za mene su recimo odlicna imena bila Billy Idol,Ministry,Pistolsi,Madness,Kosheen,Slayer naravno ali svake godine ih je sve manje i na mainu.Bas me zanima sta ce biti za 5 godina kad se ispucaju i sa tim a ne odluce se da plate neko stvarno jako ime.

Verovatno cemo banuti u nedelju ali i to je pod znakom pitanja zbog novca i voznje.

Mozda kad prodje Judas se javim opet jer sada samo o tome razmisljamo moja ekipa i ja.

Edited by Mr.Hate
  • Upvote 8
  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apsolutno se slazem sa ovim

 

Prvo i najvaznije,sta traze oni koji pljuju metal na metal forumu i zasto se odmah ne banuju?

Ali opet - demokratija i ti fazoni ( :rolleyes: )...ne mozes da banujes nekog zato sto ne slusa isto sto i ti (i ti,i ja,i ostali sto volimo metal)...nazalost... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali opet - demokratija i ti fazoni ( :rolleyes: )...ne mozes da banujes nekog zato sto ne slusa isto sto i ti (i ti,i ja,i ostali sto volimo metal)...nazalost... :(

 

Hvala sto si se javio Laki ali ako bih ja otisao na neki njihov forum da ih pljujem (sto naravno ne radim) banovali bi me u najmanju ruku sto bi i bilo normalno.Cim pise gore YUMETAL a nekom se tamo gade metalci ili su mu dosadni zasto onda dolazi-da podjebava i leci komplekse i frustracije.Nego to nije tema ovde,izvinjavam se ali ponavlja se konstantno za sve ove godine pa me zanimalo da li moze da se naknadno uvede to pravilo (nesto kao uvreda casti :haha: ) pa da onda imas odresene ruke da im jebes kevu da izvinu dame.

  • Upvote 5
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve su to nevernici koje treba obesiti za jaja,tako da...nestalo bi pola foruma onda,ako ne i vise :haha::rockdevil::srbija:

Zato me bolje ne nagovaraj na blud :bigblue:

 

No,da ne skrecemo sa teme o festivalu...

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prodajem 3 jednodnevne karte za Exit i to za 3. dan festivala po ceni od 2990 dinara (cena je inače 3490). Ispalih se i greškom uzeh za subotu umesto za nedelju. :udri: Aj ako znate nekoga ko bi ih kupio, hitno mi je, ne bih baš da propustim Kreator. :sad:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf ja sam mislio da prosli EXIT (2010) je bio beda, ali ovaj je bedni od Zimbabvea. Na "velikim" binama ima izvodjaca za koje sam jedva cuo da postoje, dok na Explosive samo za 2 benda samo cuo, mada ih neslusam ... izem mu kad slusam vecinom samo komercijalne metale.

  • Upvote 4
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator_ressurected

Uf ja sam mislio da prosli EXIT (2010) je bio beda, ali ovaj je bedni od Zimbabvea. Na "velikim" binama ima izvodjaca za koje sam jedva cuo da postoje, dok na Explosive samo za 2 benda samo cuo, mada ih neslusam ... izem mu kad slusam vecinom samo komercijalne metale.

 

Mislim da je Faith No More nastup nadoknadio sve rupe i bede i da je najbolji koncert na Exitu ever

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...