Jump to content

2011.07.07-10. *Petrovaradin, Novi Sad* Exit Festival


Night Prowler

Recommended Posts

Dobar je HoP, samo se ja takodje nadam da ce odsvirati i bar 2-3 stvari od Everlast, to bih mnogo voleo da cujem.

Sutra pravim kakvu-takvu listu sta cu da probam da odgledam za ova 4 dana, ali iskreno izbor je ustajala flasha vode, moze da se pije zato sto nema nista bolje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

successful troll is troll

nisam znao da je oNe troll, al eto svaki dan covek nauci nesto :no:

 

malo sam iznenadjen da BR ima nastup od samo 40-50min max, na programu su od 20 do 21, ali to je efektivno 45min

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc sam razgovarao sa nekim likovima koji su bliski EXIT menadzmentu i rekli su da je Bad Religion otkazao sinoc nastup, neki problem sa parama. Videcemo sta ce biti. Nemojte me drzati za rec ali je velika mogucnost da nece nastupiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

u jbt, pa to bi bilo bas bas razocarenje, znam ljude koji oce samo na jedan dan, idu samo na BR.

Barem dan ranije da objave da je doslo da otkazivanja, mogu misliti ako odu i stanu ispred bine.

 

Kao onda kad je bio koncert Judasa na tasu, kada su dolazili iz unutrasnjosti i susednih drzava :(

iskreno verujem da je troll informacija :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš sumnjam da bi organizatori napravili takav propust. Znalo bi se ranije, da bi imali vremena da popune program nekim drugim većim bendom. Meni je žao što neću ispratiti Grega, Breta i ekipu, ipak su mi jedan od omiljenih bendova. Ali jebene finansije nikako ne dozvoljavaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...