Jump to content

2011.07.07-10. *Petrovaradin, Novi Sad* Exit Festival


Night Prowler

Recommended Posts

Ljudi na netu jos uvek nude za 4.5-5.5k, to je solidno, jeftinije nego prosle godine. Nove 11k.

 

ja sam kupio za 4.5 pre jedno pola godine, a vidi sad, mogao sam opusteno danas da pazarim, potpuno svejedno.

ako udjes u semu i nadjes se na nekoj listi redovnih kupaca promotivnih karata moze da se dobije jos jeftinija ponuda, 3.5 ove godine bilo, 2.5 prosle...

Edited by Нормалан и Природан

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc sam razgovarao sa nekim likovima koji su bliski EXIT menadzmentu i rekli su da je Bad Religion otkazao sinoc nastup, neki problem sa parama. Videcemo sta ce biti. Nemojte me drzati za rec ali je velika mogucnost da nece nastupiti.

Uf :violent: ! Aj iskreno se nadam da gresis...al' ako je istina, treba im jebati mater zbog toga! Trazicu povracaj novca za prvi dan :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao na main stage ATHEIST RAP i BAD RELIGION,sabili su svirke...Na EXPLOSIVE najvise mase na RITAM NEREDA koji su imali dobar nastup i odlichnu atmosferu,deluje da je glasniji i kvalitetniji sound nego proteklih godina...Negura Bunget odlichan nastup,ostali takodje,,,NASTAVAK SLEDI...Pivo za tokene 180 din,a za dinare tocheno il u konzervi od 130 do 150...Ipak mnogo jeftinije nego u Areni za WS i JP...VIDIMO SE PEOPLE!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bad Religion carevi, milion godina imaju i skroz su vedri i vidiš koliko uživaju u tome što rade. Gledao još House Of Pain, Neguru :wub: i štošta sa strane.

 

Neverica kako je Ritam Nereda napunio Explosive do kraja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah da zaboravih da sam na Fusion stage gledao Superhiks iz Makedonije,odrali su ACE OF SPADES sa sve duvachkim instrumentim,he he he...Prosao par puta tuda i dok su svirali House of pain,masa je bas skakutala...Zaboravih pomenuti dobar nastup Father na explosive...Malo odslusao i KKN nastup,a neka deca u bendu Verdena takodje na exit music live stage razvalila,menjaju se instrumenata i sviraju sta hoce,devojka na basu,a posle na klavijaturi,pevach takodje...MULTIINSTRUMENTALISTI...pozdrav ljudi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao na main stage ATHEIST RAP i BAD RELIGION,sabili su svirke...Na EXPLOSIVE najvise mase na RITAM NEREDA koji su imali dobar nastup i odlichnu atmosferu,deluje da je glasniji i kvalitetniji sound nego proteklih godina...Negura Bunget odlichan nastup,ostali takodje,,,NASTAVAK SLEDI...Pivo za tokene 180 din,a za dinare tocheno il u konzervi od 130 do 150...Ipak mnogo jeftinije nego u Areni za WS i JP...VIDIMO SE PEOPLE!!!

 

PIVO JE PREJEFTINO ZA FESTIVAL TOG KALIBRA,ODUSEVIO SAM SE SADA TOM INFORMACIJOM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator_ressurected

Ako vas ne mrzi da idete do Rege Stejdza imate pored stand gde prodaju jeftinije pivo a da vam ne treba token.

 

Jel neko bio na Beirutu ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao Atheist Rap, Bad Religion, Arcade Fire, Ritam Nereda i Neguru! Bad Religion razvalio...matorci kidaju kao ludi, setlista bas dobra! Arcade Fire...fino uvezbani, gomila instrumenata, sve u svemu...bolje uzivo nego na albumu! Atheisti i Ritam Nereda ... njihovo standardno, sem sto je na RN napred bila uzasna prasincina od sutki...kad sam dosao u dom i izduvao nos, umalo se ne slogirah od prizora u maramici :haha: Negura Bunget...prvi put ih uopste cujem i odusevljen sam...napokon neki black(folk...sta god) metal bend koji se moze slusati uzivo ! Moram priznati da sam se dobro ismejao kad sam video da deo instrumenata predstavljaju zvoncice za kravu, i neka daska :D ... ali ok...sve je to fino uklopljeno ( + one frulice, ksilofon...)! Inace, pevac rastura engleski :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar prvi dan. :da: Pogledao sam skoro ceo Fusion i Magnetic Man na Mainu. Nisam smeo mnogo da se zajebavam po festu zbog guzve. Propustio sam deadmau5-a zbog pakovanja kuci, jbg. Najveci hajlajt veceri - kad sam na 3min izgubio akreditaciju za auto ispred maina. Srce mi je stalo. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...