Jump to content

Peste Noire


Talvi

Recommended Posts

3 hours ago, Сале said:

Е до мојега кад се политика умешала и у КПН. Јел можемо да очекујемо да и стоун одраде песму за 1 од 5 милиона па да се пушћа са разгласа на оном камиону док пичи колона према ртс-у хаха?!

brate, bukvalno prvi demo ovog benda se zvao Aryan Supremacy :haha:

oduvek je bila masa politike kod njih, pa imali su i album po imenu Ballade Cuntre Lo Anemi Francor, na L'Ordure... ti je već po omotu sve jasno itd

a i za političku partiju se već odavno zna :D

R-2944111-1436265964-3470.jpeg.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па не пратим ја њих нешто активно па нисам ни знао рецимо, за тај демо. Ал по спотовима, облачењу итд. очигледно је да су екстремни десничари.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je stvarno katastrofa. A ja nemam zamerke ni na jedan album do sad. Ne shvatam ih previše ozbiljno pa nemam na šta da se žalim. Čovek stvarno zna da napiše pesmu. A usta su mu puna black metala. I što više priča o black metalu, to mu je muzika manje black metal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je ovo skroz logičan izbor obrade i stoji im, ja sam i otkrio Vae Victis tako što ih je on kačio po fejsu pre više godina, i to baš ovu pesmu :D

velika gospoda inače, valja na ovaj datum spomenuti da su imali i pesmu protiv bombardovanja Srbije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Regarding the second minute of "The Mesniee Mordrissoire", it is sung "Sieg HELL" not "Sieg heil". PESTE NOIRE is a French satanic nationalist group, not German. PN rejects all affiliation to Nazi imperialism, enemy in essence to French culture.

Prevedeno iz knjižice za Ballade...

Edited by Miilos

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 years later...

Па мени није толико лош, Додуше, није то оно што су радили раније али није баш ни кршина.Срање је мало то што је почео да репује и као рецитује мало у песмама. Али и даље има тај кпн шмек.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Овај албум има понајмање бм елемената у односу на оне раније али ни претходни албуми нису баш пуцали од неких блек метал мелодија. На прво слушање ми је занимљив. Обрнућу га још пар пута.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Bome meni album dosta dobar, black metala ima minimalno ali to mi apsolutno nije od značaja kad kvalifikujem album kao dobar ili loš. Uvek ću hteti da poslušam šta ovi izbace bez obzira što su nacističke svinje jer Famine ima predobar osećaj za melodiju a i nikad ne znaš šta te čeka od njega, realno jedino je prethodni album sranje, sve ostalo ima itekako dobrog materijala u najgorem slučaju, pa i ovaj novi u tom smislu ne odudara. Nema mi baš onu atmosferičnost i dekadenciju najboljih radova ali i dalje lako mogu da se izgubim u sebi slušajući ovo, čovek je maher za muziku jednostavno koliko god bio bolestan u glavu.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 year later...
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...