Jump to content

Razor


Slaughterer

Recommended Posts

Ne znam da li je vec postojala tema o njima......ali evo da ja postavim jednu biggrin.gif

 

Ja ih nisam bas nesto puno slusao......imam dva albuma: Violent Restitution, i Shotgun Justice....i oba su mnoogo dobra

 

Koji njihov album je po vama najbolji, sta mislite o njima itd....

 

Ja mislim da su nikad jaca thrashacina, samo tesko cu da nadjem jos nesto od njih sad.gif ...ali nikad se ne zna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja iskreno nemam ništa od njih, ali ću imati čim naletim na ploče. Bila je "Shotgun Justice", ali je nisam uzeo zarad Lizzy Borden albuma. Jebi ga, kad se nema para za sve.

Dobri su Kanađani, još uvek rade i izdaju albume i nisu se promenili gotovo uopšte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

:twisted: AAAAAAAAA RRRRR GGG HHH !!!! :x :x :x :x :x

R A Z O R SU NAJJJ PUNOKRVNIJI SPEED THRASH NA PLANETI .

SVE STO JE BRZE OD NJIH ILI JE SUVISE "ZAMUL;JANO" TJ NERAZGOVETNO ILI LOSE PRODUCIRANO ILI STA JA ZNAM VEC.... :|

STO SE BRZINE TICE MOGU DA DRZE CASOVE MNOGIM TZV BLEK-METALCIMA(ne svima naravno) A RIFOLOGIJA JE PAMTIVA I UBITACNO RESKA UKRATKO-MOMCI TESTERISU!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

KUPUJTE IH STO PRE :x :x :x :x JER NE ZNATE STA PROPUSTATE :? :? :? :?

PREPORUCUJEM -KILLING CUSTOMS -

KAO I --OPEN HOSTILITY--

A OBAVEZNO I ANTOLOGIJSKI -VIOLENT RESTITUTION--

 

KAO STO VIDITE -KRV PRSKA NA SVE STRANE U ERUPCIJI NASILJA _____________ UF! :x

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam cula skoro sve od njih...NEPREVAZIDJENI!!!Mada mi se nesto cini da su oslabili za izdavanjem albuma 90-ih godina...Ma stvarno su jedni od najboljih tharsh grupa...Ma mislim da samo matorci imaju knihove albume jer ni ja nisam nigde uspela naci.Najverovatnije ima samo u Beogradu, Novom Sadu, Nisu...Na par albuma imaju mozda nekih 7-8 pesama.E tu ja kazem onaj klise "kratko ali slatko"...Mozda ne menjaju stil ali najvise mi se svidja "Evil invaders"

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

spremite prazan cd i ostavite p p -dobijete narezan cd dzabe- biggrin.gifa: biggrin.gifa: :mrgreen:

NE MOGU DA DOZVOLIM DA LJUDI NE ZNAJU ZA R A Z O R !! 8O 8O 8O :? :? :evil::evil:

Pa jaa sam pisao i na pp i svuda redom da ti posaljem disk ali nesto slabo odgovarash,da li bi moglo da ti aj posaljem prazan ti da mi nareseh to i jsoh enke albumice??

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 10 months later...

Koliko sam ja video na njihovom sajtu, album bi trebao da se zove "Anger Management" i da bude izdat za Hypnotic Records. Oni okupljaju skoro sve kanadske bendove, tj. iamju ekskluzivu na severnoameričkom tlu, a planirali su i Razor reizdanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...