Jump to content

Within Temptation


...

Recommended Posts

Well, if I am invited anyway, necu moci da dodjem, a i ne pijem :bigblue::pivopije:

lepo se provedite.

Bg je bas lep ovih dana.... :rockdevil:

nja nja.

 

hvala provescemo se bas lepo.pa ni ja uopste ne pije,nikada nisam popio ni kap alkohola ali to me ne sprecava da idem u kafanu

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ovo je jumetal.

na jumetalu je sve mogucje.

zato ga ja aktivno zaobilazim x)

 

ontopic: neko ko je obaveshten bi bi mozhda mogao recji deshava li se neshto novo (zanimljivo) sa ovim bendom, poshto nisam nishta gledala u poslednje vreme?:)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sad, sa Sharon se dešava sex, a sa ostatkom benda nisam siguran, vidim izdali su live album, ali me mrzi da ga skidam.

 

 

Jao zaboga da nisi je ti mozda jbo? :violent:

Cika Ruudatje radi na svom novom albumu for all we know, i ako otvori privatnu skolu gitare yaaaayy selim se u holandiju :)

i wt pauzira celu godinu posle theater tour njaaaa :frown::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

sharon je nesto bila tuzna u tilburgu prekjucei tako, malecka je dobro, jub

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sharon je fantastična kad peva tužne ljubavne pesme, u kojima je nju naivnu neko zaveo, obmanuo, iskoristio... Kako volim takve tekstove, čisto da se zna da nismo samo mi muškarci osetljivi i lomljivog srca... :rockdevil:

 

hahah lol/

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Na ovom posteru što ja imam (iz Metal Hammer-a, beše početak 2006, valjda), Sharon ima mnogo sexy izrez na haljini. A ja spavam noću tako da mi jastuk dođe ispod njene slike. :wub: Šteta što su prisutni i ostali članovi benda - neki od njih su mi odvratni, u stvari svi. A i nisu neki muzičari, da nema njenog glasa, bend bi bio ispod proseka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na ovom posteru što ja imam (iz Metal Hammer-a, beše početak 2006, valjda), Sharon ima mnogo sexy izrez na haljini. A ja spavam noću tako da mi jastuk dođe ispod njene slike. :wub: Šteta što su prisutni i ostali članovi benda - neki od njih su mi odvratni, u stvari svi. A i nisu neki muzičari, da nema njenog glasa, bend bi bio ispod proseka.

 

Izvini ali tako nesto od tebe uopste nije lepo. Mislim makar ja ne zelim da slusam. Mislim. makar nemoj meni da govoris da ih ne volis, nego samo volis sharon. Nemaju oni razloga da budu bez nje:D Pogotovo jer se rodio, pogodi ko? Jaaaaaaaaaa:))))))))))) hihihi

Kad ces da mi das poster?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Sva je sreca sto se na "Black Symphony" pojavjulje teta Anneke inace bi zazalio sto sam ga ikada skinuo a verovatno bi se obesio za mud* da sam ga kupio u vidu original DVDa.

 

 

NE ZNAM ZASTO SI GA ONDA KUPIO! METALCU JEDAN!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...