Jump to content

Within Temptation


...

Recommended Posts

Ma na stranu to sto je 50 puta lepsa od Tarije,ali glas...tako milozvucan i topao,nezan......a i pesme su ipak s malo vise smisla nego Nightwish-ove kad vec uporedjujemo,ali definitivno je Ice Queen najbolja pesma po mom ukusu....

a sto se tice toga da li su komercijalni.....zasto?Spot je divan,prelep,priroda predivna,a uostalom ako ste slusali txt ide apsolutno uz pesmu...nisu komercijalni,a i da jesu-sta onda?Cinjenica je da se citav metal komercijalizuje sve vise....sta sad.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma odlicni su!

 

Imam njihov multimedijalni cd sa snimcima sa koncerata i raznim sitnicama. Sharon je odlicna uzivo a Robert je samo dokazao da ne zna da peva, prilicno su mu obradjivali glas u studiju izgleda za potrebe albuma.

A haljine su joj bas zanimljive, mada je na dinamo 99 nosila jednu zutu (i nije bas neka boja) a ispred nje je bila gomila redara sa majcama iste zute boje ... smile.gif

Zanimljivo je kada kamera snima izdaleka vide se samo redari i Sharon ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, Sharon stvarno ima fenomenalne haljine, i uopste odlican stajling smile.gif

 

Inace, prvo sto sam ikad videla i cula od njih je bio neki snimak sa koncerta - mozda bas sa tog Dinamo festivala, jer je nosila dugacku bledo-zutu satensku haljinu, ispod koje su se videle martinke kad je skakala i gubila se wink.gif Sjajno smile.gif A ima i lep glas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja cekam bilo sta novo od WT ... poslednja vest je bila da treba da izdaju DVD u novembru a sta je sa tim bilo stvarno ne znam. Na sajtu je samo informacija o nekom novom singlu za zemlje Beneluksa i nista vise ... da i da im se spot za Mother Earth vrti na VIVI+ i da je na nekoj top listi.

 

Nego kako vam se svidja ideja da se cetiri elementa pretoce u cetiri razlicita izgleda sajta? Ako niste jos videli ili vam nije jasno o cemu pricam idite na :

 

www.within-temptation.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Video sam spot za MOTHER EARTH, i cini mi se vrlo komercijalan.

Mada oni prestizu Nightwish! Pevacica je opasna cica!

 

Prvo insistirate da Nightwish nije gothic (sto je i istina), a onda koristite svaku priliku da ga pljujete uporodjujuci ga sa gothic bendovima... :roll: :roll: :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Da mi je znati samo kakve osnove ima porediti NIGHTWISH sa ovim bendom.... i zajebite vishe mixovanje tog Nightwisha u sve pore metal muzike ako boga znate, oni od operskog powera ne idu dalje.... iako volim da ih slusam, uzasno me smara njihova distribucija po drugim kategorijama...

 

A shto se glasa Sharon tiche... da chujete samo kako skida Tori Amos.... FENOMENALNO.... slusao sam live nastup na kojem peva Crucify!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da stvarno....cemu poredjenja bez osnova......jedino sto bih poredila to je da se nadam da ce nadmasiti Nightwish u popularnosti....ipak-Sharon po meni ima mnogo lepsi glas,ali ok...tek trebaju da dostignu max..bitno da se krecu uzlaznom linijom,a ja ocekujem kulminaciju i tad cu da se nauzivaaaaaam........... biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj da budes nestrpljiva sa iscekivanjem kulminacije...znas sta bi posle moglo da usledi MaYa:wink: Znas sta se desilo Anathema-i i njenim fanovima :cry: Samo neka oni rade svoje sigurno ali polako,mi mozemo da cekamo!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj, ove tipose i "tipku" sam vidio prije mjesec dana na "Vivi +"... Super su! Pjesma je bila "Mother Earth" - cista 5! Skorije sam vidio i "Ice Queen"... Jos jedna 5!

 

Odluka ja pala: Od ovih moram nesto da nabavim!

 

P.S. Pjevacica ima super glas, samo ponekad mnogo otaljava sa skicanjem!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Добио сам неки сингл од њих, али изгледа да је 1 диск ДиВиДи, па неће да ради у мом ЦД-рому.

На другом је су две верзије (једна уживо) песме Раниниг ап дет хил и радијска верзија с оркестром песме Мадр Ерт. Феноменално.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...