Jump to content

Within Temptation


...

Recommended Posts

Posle prvih 50 preslushvanja albuma "heart of everything" pri chemu nisam mogao da se otarasim rechenice :

"SHTA JA TO RADIM?!?!" (by Dushko, u crtatju sa gremlinom pre nego shto chekitjem udari raketu) koja mi je odzvanjala u glavi, mislim da sam konachno skapirao ovaj album.

Nakon dostignutog prosvetljenja, kada sam ubedio sebe(u ime starog dobrog Enter-a) da je heart of everything dobar album, jednom prilikom moja sedmogodishnja sestra je pustila neshto od Britney Spears, i sa velikim chudjenjem, shvatio sam da to jako dobro zvuchi, zapravo da je i to verovatno gothic. Trebalo bi jadnu Britney obavestiti da je svo vreme zapravo gothicharka...

A mozhda i ne... ko je jebe, nek zhivi u zabludi.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle prvih 50 preslushvanja albuma "heart of everything" pri chemu nisam mogao da se otarasim rechenice :

"SHTA JA TO RADIM?!?!" (by Dushko, u crtatju sa gremlinom pre nego shto chekitjem udari raketu) koja mi je odzvanjala u glavi, mislim da sam konachno skapirao ovaj album.

Nakon dostignutog prosvetljenja, kada sam ubedio sebe(u ime starog dobrog Enter-a) da je heart of everything dobar album, jednom prilikom moja sedmogodishnja sestra je pustila neshto od Britney Spears, i sa velikim chudjenjem, shvatio sam da to jako dobro zvuchi, zapravo da je i to verovatno gothic. Trebalo bi jadnu Britney obavestiti da je svo vreme zapravo gothicharka...

A mozhda i ne... ko je jebe, nek zhivi u zabludi.

 

Haha slusaj lika. Genij:D

Makar si pametan pa napishesh nes.. po meni je THOE malo jachi album od ostalih, u smislu jacine, a ne lepote. Svi su mi lepi. Ali najvise volim king turd.:D Bas je u country fazonu:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Fanklubovi su obicna navlakusa za decu bogatih sa Zapada koji ce time sto plate neku godisnju clanarinu imati zvanicnu potvrdu da su neciji fan, dobijati na mail cestitke za rodjendan i Novu godinu sa faksimilom clanova benda i obavestenja koja mogu pronaci i sami na web sajtovima pomenutih. Isti djavo kao biti pripadnik neke grupe fudbalskih navijaca- nosis iste majice, ides organizovano na putovanja u svom trosku (mada mnogim navijacima kod nas to placa klub) i pravis atmosferu na tribinama- u ovom slucaju u prvim redovima na koncertu.

 

Ne bash. Da bi fan klub imao zapravo nekog efekta ti morash da zivish u nekoj malo razvijenijoj drzavi. Svi fan klubovi ti posalju posebnu majicu kada se uclanish koja je jako lepa i retka. Svkog meseca salju poklone clanovima tipa pics, fotografije , oreginal albume itd. imash odredjeni chat deo gde dolaze clanovi benda gde mozesh da opusteno pricas sa njima. Meni su od jednog fan kluba clanovi benda poslali poruku , dal mozda taj bend dolazi u moj grad , pa da se sastanemo par sati pre koncertada se zezamo, potpisu mi oreginal albume ,slikam sa clanovima...... etc.( https://www.fansiteproductions.com/public/g...-1229209205.jpg https://www.fansiteproductions.com/public/g...-1226958759.jpg https://www.fansiteproductions.com/public/g...-1228771075.jpg ) Pre svih dobijehs vazne informacije oko benda, pre svih mozes da vidish ako izbace novi video cak dan ranije pre svetske premijere, ponekad clanov ibenda isto vise po forumu itd.

 

Nije bash da je useless. : )

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Dakle, pošto sam se ranije uzdržavao (jer sam hteo da ispadnem učtiv prema nekome), sada ću da otvorim dušu i kažem ono što stvarno mislim. Holandski jezik je odvratan, još gori od nemačkog. Holandija Je meni trenutno najomraženija zemlja u Evropi, zato što blokira Srbiju u evropskim integracijama sve ove godine. Zbog njih, ja i dalje moram da vadim vizu za Bugarsku. Jebala ih Srebrenica i Ratko Mladić u njoj. Ne smeta meni što je Holandija bolesno društvo, i naše je, ali je kod njih bolest legalizovana. Osim što je prostitucija legalna, tamo i govna poslužuju i jedu u restoranima, pisalo je u novinama o tome naširoko. Eto, olakšao sam dušu kad je Holandija u pitanju, neka svaka ptica svome jatu leti, ja ću ostati tu gde sam.

 

Što se Within Temptation tiče, slušam ja ponešto od njih, nisam to nikad krio, volim ja symphonic metal (jer, i to je METAL), ali ipak mislim da nisu bend za uzdizanje u nebesa i da je Sharon den Adel definitivno njihov zaštitni znak, bez nje su nula, i muzički i fizički. I to kažem ja, koji u suštini mislim da je Sharon dobra riba koja usput lepo pevuši, a inače nisam pobornik ženskog pevanja koje podseća na cvrkutanje ptičice. Više volim neke moćnije ženske vokale, a ima ih koliko hoćeš, i u metalu, i van njega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Što se Within Temptation tiče, slušam ja ponešto od njih, nisam to nikad krio, volim ja symphonic metal (jer, i to je METAL), ali ipak mislim da nisu bend za uzdizanje u nebesa i da je Sharon den Adel definitivno njihov zaštitni znak, bez nje su nula, i muzički i fizički. I to kažem ja, koji u suštini mislim da je Sharon dobra riba koja usput lepo pevuši, a inače nisam pobornik ženskog pevanja koje podseća na cvrkutanje ptičice. Više volim neke moćnije ženske vokale, a ima ih koliko hoćeš, i u metalu, i van njega.

 

Slazem se, generalno Within Temptation nije nista posebno samo su imali srecu da im Stiven Spilberg svira klavijature.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam za to da snime josh jedan Enter pa da se raspadaju! ;)

Taj album jeste bio neshto posebno.

Mada znam da to netje da urade...

:/

inache shto se klavijaturiste tiche, ako je to onaj shto je osnovao Delain, mislim da se nije mnogo proslavio :).

 

Edited by Zazidar

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dakle, pošto sam se ranije uzdržavao (jer sam hteo da ispadnem učtiv prema nekome), sada ću da otvorim dušu i kažem ono što stvarno mislim. Holandski jezik je odvratan, još gori od nemačkog. Holandija Je meni trenutno najomraženija zemlja u Evropi, zato što blokira Srbiju u evropskim integracijama sve ove godine. Zbog njih, ja i dalje moram da vadim vizu za Bugarsku. Jebala ih Srebrenica i Ratko Mladić u njoj. Ne smeta meni što je Holandija bolesno društvo, i naše je, ali je kod njih bolest legalizovana. Osim što je prostitucija legalna, tamo i govna poslužuju i jedu u restoranima, pisalo je u novinama o tome naširoko. Eto, olakšao sam dušu kad je Holandija u pitanju, neka svaka ptica svome jatu leti, ja ću ostati tu gde sam.

 

Što se Within Temptation tiče, slušam ja ponešto od njih, nisam to nikad krio, volim ja symphonic metal (jer, i to je METAL), ali ipak mislim da nisu bend za uzdizanje u nebesa i da je Sharon den Adel definitivno njihov zaštitni znak, bez nje su nula, i muzički i fizički. I to kažem ja, koji u suštini mislim da je Sharon dobra riba koja usput lepo pevuši, a inače nisam pobornik ženskog pevanja koje podseća na cvrkutanje ptičice. Više volim neke moćnije ženske vokale, a ima ih koliko hoćeš, i u metalu, i van njega.

 

Sta cekas da slusas onu divljakusu iz Arch Enemy, bem mu :D

Mnogo ti nesto vredjas tu :)

qq... ^^

 

Ja sam za to da snime josh jedan Enter pa da se raspadaju! ;)

Taj album jeste bio neshto posebno.

Mada znam da to netje da urade...

:/

inache shto se klavijaturiste tiche, ako je to onaj shto je osnovao Delain, mislim da se nije mnogo proslavio :) .

 

 

 

Lele....

Pa ne moraju svi da se raspadnu kao pokisli Nightwish i The gathering sto se raspao. :D

Martijn Westerholt je prvi svirao klavir u WT i on je brat glavnog gitariste, a onda je preso u Delain, a od onda sivra nas Martijn S. klavir.

Pa to sve kopirnica i delain i epica, bezi bre ^^

 

Slazem se, generalno Within Temptation nije nista posebno samo su imali srecu da im Stiven Spilberg svira klavijature.

 

 

:lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Totalno mainstream/komercijalno radijski orijentisana pesma... ne znam sta je ovde Within Temptation uopste... to je trebalo Sharon da potpise kao duet sa tim likom, i da odvoje to nekako od WT... mada, s obzirom i da ce akusticni live album uskoro, mozda bi trebalo razmisljati o prebacivanju teme na ne metal muziku, jer su ovi sve dalje od metala...

 

Iako, fina je pesmica, to stoji :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...