Jump to content

Within Temptation


...

Recommended Posts

Smrdljivci iz telefonije su mi kodirali vivu pa ne mogu da skinem spot :x :x :x

 

A što se tiče gubljenja fanova ... mislim da pravi fanovi slušaju muziku i to im je najvažnije, a isfolirani fanovi gledaju garderobu .... nisam video spot .... možda ću i reći da je odvratan, ali dokle god WT bude zvučao dobro kao do sad biću njihov fan ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Mother Earth i Ice Queen ne leti??!??

 

pa ice queen nije na zemlji sniman tako da tongue.gif

 

a mother earth... jel se ona pretvara u onu sovu ili ne ? :wink:

 

A što se tiče gubljenja fanova ... mislim da pravi fanovi slušaju muziku i to im je najvažnije, a isfolirani fanovi gledaju garderobu .... nisam video spot .... možda ću i reći da je odvratan, ali dokle god WT bude zvučao dobro kao do sad biću njihov fan ...

 

da, ali zar ne bi bilo strava kad bi bar jednom uboli nekog stvarno dobrog reditelja i scenario.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne znam da li si slušao album ENTER i onaj maxi THE DANCE. Oni su daleko jači gitarski a ima i muški growl vokal. Mother Earth je snimljen 2000te godine a tek tri godine kasnije kada su se spotovi zavrteli na vivi bend je postigao svetski uspeh. Ma koliko spotovi sladunjavi bili, oni su WT-u dali prostor u medijima da promovišu jako kvalitetan album koji je do tada bio neopravdano malo zapažen. Cilj ne bira sredstvo ... daj nek svi metalci snimaju sladunjave pink spotove i nek se oni vrte non stop na televizijama i ja bih bio zadovoljan. Ako budemo obrtali krstače, pljuvali krv i veličali satanu nikad prostor na medijima nećemo ni dobiti ... (naravno sad će neki da kažu : " Jebeš ti komercijalne bendove sa TV-a ... iskreni metalci se ne puštaju na TV ") .... dokle god tako razmišljamo bićemo na medijskim marginama i u poluilegali, što nikako neće doprineti razvoju metala i poješće nas oni smrdljivci sa dredovima i tenerkama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad će neki da kažu : " Jebeš ti komercijalne bendove sa TV-a ... iskreni metalci se ne puštaju na TV"

 

pa to svi zhele... mislim oni opaki metalci, od 14-15 godina, misle da su neko i neshto...

 

ali zapravo i nisi u pravu, upravo gledam viva+ rok alternativ veche> ima dosta metal spotova uopshteno, ali nisu svi pink kao WT (i lacuna coil) tako da ne mogu da se vrte tokom dana...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne znam da li si slušao album ENTER i onaj maxi THE DANCE. Oni su daleko jači gitarski a ima i muški growl vokal. Mother Earth je snimljen 2000te godine a tek tri godine kasnije kada su se spotovi zavrteli na vivi bend je postigao svetski uspeh. Ma koliko spotovi sladunjavi bili, oni su WT-u dali prostor u medijima da promovišu jako kvalitetan album koji je do tada bio neopravdano malo zapažen. Cilj ne bira sredstvo ... daj nek svi metalci snimaju sladunjave pink spotove i nek se oni vrte non stop na televizijama i ja bih bio zadovoljan. Ako budemo obrtali krstače, pljuvali krv i veličali satanu nikad prostor na medijima nećemo ni dobiti ... (naravno sad će neki da kažu : " Jebeš ti komercijalne bendove sa TV-a ... iskreni metalci se ne puštaju na TV ") .... dokle god tako razmišljamo bićemo na medijskim marginama i u poluilegali, što nikako neće doprineti razvoju metala i poješće nas oni smrdljivci sa dredovima i tenerkama.

 

Ko jebe spotove...Slazem se sa tobom,spotovi su samo sredstvo za dostizanje cilja...

Hvala za preporuke!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne znam da li si slušao album ENTER i onaj maxi THE DANCE. Oni su daleko jači gitarski a ima i muški growl vokal. Mother Earth je snimljen 2000te godine a tek tri godine kasnije kada su se spotovi zavrteli na vivi bend je postigao svetski uspeh. Ma koliko spotovi sladunjavi bili, oni su WT-u dali prostor u medijima da promovišu jako kvalitetan album koji je do tada bio neopravdano malo zapažen. Cilj ne bira sredstvo ... daj nek svi metalci snimaju sladunjave pink spotove i nek se oni vrte non stop na televizijama i ja bih bio zadovoljan. Ako budemo obrtali krstače, pljuvali krv i veličali satanu nikad prostor na medijima nećemo ni dobiti ... (naravno sad će neki da kažu : " Jebeš ti komercijalne bendove sa TV-a ... iskreni metalci se ne puštaju na TV ") .... dokle god tako razmišljamo bićemo na medijskim marginama i u poluilegali, što nikako neće doprineti razvoju metala i poješće nas oni smrdljivci sa dredovima i tenerkama.

 

 

Aham biggrin.gifa:

Enter se i meni mnogo vishe svidja od ostalih albuma.

Pesma "Enter" pogotovo. biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

O tome sam vec pricao :mrgreen:.

A ni spot ni pesma (u njihovoj verziji) nisu nimalo novi. Thanx to Zeljko, taj spot sam video jos prosle godine, a thanx to the same person, ta pesma se vrtela i na Hitu 202, takodje prosle godine...

biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi - pesme ostavljaju dobar utisak ali je spot za Ice Queen toliko fensi i ovaj novi ... mislim da mi se povraca ... cek ... pukeface.gif ... uf' izvinte ... nego Paul je dobar film maker - pogledajte Dimmu Borgir - Progeins Of The Great Apocalypse (ali po mogucstvu Very Nasty verziju) !!!!!!!!!! Dobra je ona reklama i za JAS-39 Gripen biggrin.gif Hocu jedan Gripen wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif Cu ubijem bre sve clanove Purple Kurca ako mi neko ne pokloni Gripena (dovoljno jedan , ne mora cela eskadrila) !!!! mrred.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neko mi je rekao da pevacica ima bolji glas od Tarje!!!Kad sam cula Ice Queen........slosilo mi se!!!!Ukusi su definitivno razliciti!!!! icon_da.gificon_da.gif

Pa i ima bolji glas od Tarje! Ali toliko su mi isfolirani da mi je gadno da ih slusam a kamoli gledam no.gif

Ali imaju par OK pesmica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i ima bolji glas od Tarje! Ali toliko su mi isfolirani da mi je gadno da ih slusam a kamoli gledam no.gif

Ali imaju par OK pesmica

I meni se njen glas vise svidja od Tarjinog, ali ipak to nije za poredjenje. Ja, u stvari, Within i volim zbog njenog glasa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Citala sam neke metal/goth casopise i nju uzdizu kao ne znam kakvu gothic ikonu...Mislim devojka jeste da ima dobar glas icon_da.gif ,svidja mi se nekoliko pesama,ali preterase...Nije nista posebno... icon_confused.gif Ma kakva bre nova kraljica,jeste jedna od boljih pevacica,ali daj.... mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni se njen glas vise svidja od Tarjinog, ali ipak to nije za poredjenje. Ja, u stvari, Within i volim zbog njenog glasa.

Da ima dobar glas, ali ja preferiram Tarjin, to bi bilo glupo uporedjivati, sad jos da se doda i pevacica Lacune coil pa imamo babe i zabe... Ono sto mi se zaista ne dopada je gledati Within... spotovi horor a sminka joj je, samo da kazem originalna! icon_mrtav.gif Kao i pevacicu Moondive-a kad ih vec pomenuste.. stil icon_mrtav.gif ali nisu zvucali ni malo lose kad sam ih slusala na gitarijadi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa Sharon i dodje ko neka Gothic Metal ikona. Ne samo zato sto su joj omiljeni izvodjaci Type O Negative, paradise Lost, tori amos i slicni, vec jednostavno je skroz u toj prici. Nije samo tu da pjeva, vidi se da se pronalazi u cijeloj toj prici. Po ponasanju i prici se, ako je iko slusao neki intervju ili bar citao?...

Meni se Robert bas nesto ne dopada, on je isfuran!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...