Jump to content

Within Temptation


...

Recommended Posts

Spot nisam gledao ali sam skinuo single sa 2 verzije pesme Stand My Ground. Meni se pesma svidja. Ocekivao sam da ce album biti jos meksi od Mother earth ali je izgleda otprilike u toj ravni. Naravno, na osnovu 1 pesme se ne moze nista zakljuciti o celom albumu, ali kad bi ostale pesme bile u ovom maniru mogao bi biti sasvim dobar album. Ljudi koji su gledali spot verovatno su vise gledali u animacije i guzice koej se ovde spominju, a manje slusali pesmu. Nisam citao sve komentare, ali mene na ovih par slusanja pesma jako podseca na Evanescence recimo .... i melodijom a bogami i vokalom ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

QQ MAJKO !!! Sad sam skino i spot sa Ninovog linka !!! Pa ukrali su i fazon sa soliterom od Evanescence !!!!!! Mozda bi trebalo da promene aranzera, dekoratera, savetnika i sve ostale koji su krivi za ovoliku slicnost !!!!

Edited by solicitor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Video "Stand My Ground" mozete skinuti

 

ODAVDE

 

RealMedia, oko 10MB

 

 

...inace, sama pesma i nije bas nesto, bar meni...

ali necemo da sudimo dok ne cujemo ostatak albuma...

Skinuo i odgledao spot...

tr00 MTV wallbash.gifwallbash.gifpukeface.gifpukeface.gif

Odvratno...pravi hitic za maloletnice koje niko ne razume...

 

 

a da...okrecise site...da se deca lakse snalaze...

user posted image

Provalite majcu liku koji stoji skroz desno - GAY PLAY Around the city

Edited by fantasmic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stand My Ground... pesma je okej, mada su izgleda izgubili ono malo stila što su imali pre.

Iako ih volim, teska srca moram da priznam da si u pravu. SMG je Evanescence wannabe. Koliko god im prethodne stvari bile OK, ova im malko ljigavi.

 

Sve vise sam ubedjen da nove bendove treba slusati do treceg albuma (mada ogradicu se dok ne cujem ceo album). Posle polude.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jos uvek nisam videla tu novu stvar...bas me interesuje, s obzirom na ovdasnje kritike. Meni se najvise svidjaju : Ice Queen, Mother Earth i naravno Dark Wings...tako je mocna!

Takodje, Dark Wings i Ice Queen su najbolje pesme..

 

A ova nova.. no.gif .. skinula sam spot sa pomenute predlozene adrese i mogu samo da kazem da je pesma losa, a on jos gori.. no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se nisu prodali za njih bi culo 6 ljudi kao i za gomilu drugih dobrih bendova. Viva je od njih 2003 napravila mega bend sa materijalom koji su izdali 2000 a koji je do tada culo par fanova. Znas kako kaze Ilija Cvorovic: TEO SI DA JEDES, TEO SI DA JEBES ... A TO KOSTA !!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skinuh neku verziju singla sa 5 pesama

 

01 Stand My Ground - svi ste culi ....

02 Overcome - totalis Mother Earth fazon, odlicna balada da kazemo ... svidece se svima ja mislim

03 It's The Fear - hitichna, u fazonu Stand My Ground, dobra za TV

04 Towards The End (Bonustrack) - balada [mozda je i neka obrada, ne znam], atmosfericna ali nista spektakularno

05 The Swan Song (Bonustrack) - instrumental, takodje atmosferican i orkestriran, lepo zvuci.

 

 

Ako bi album bio u okvirima zvuka ovog singla mislim da bi mi se prilicno svideo

Edited by solicitor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Album "The Silent Force" ce se svideti svim iskrenim WT fanovima !!! Tek ga preslusavam ali sve sto sam cuo mnogo mi se svidja. Hit single nije u potpunosti slika albuma. Sve sto ocekujemo od ovog benda stalo je na album. Odlicne vokalne deonice, horski delovi, odlicne atmosfericne balade kao i energicne i mocne melodije. Necu komentarisati pesme odvojeno, ali album je izgleda bas mnogo dobar. Prevazisao je moja ocekivanja. Ovo su samo prvi utisci. Ja nemam vremena da mnogo slusam jedan album jer uvek stize nesto novo, ali ljudi koji malo studioznije prouce ovo ostvarnje mocice a daju nesto ozbiljniji sud ... prvi utisak je ODLICNO !!!!!! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih ja bas rekao da je Enter bolji od Mother Eartha. To sto ima growl vokla ne znaci da je album bolji. Novi album takodje nece biti bolji od ME, ali mislim da ce opet biti bar u rangu sa Enterom sto se kvaliteta tice...mada je stil donekle drugaciji, ali je produkcija mnogo bolja, a i Sharon je u medjuvremenu naucila da peva mnogo bolje sto se vidi upiredjivanjem live nastupa. Posle sve medijske guzve oko benda ja sam mislio da ce da se skenjaju skroz....ali demantovali su me. Uradili su pesmu za Vivu da bi odradili taj komercijalni deo posla, sve ostalo je u WT fazonu, znaci veoma, veoma dobro !!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Album "The Silent Force" ce se svideti svim iskrenim WT fanovima !!! Tek ga preslusavam ali sve sto sam cuo mnogo mi se svidja. Hit single nije u potpunosti slika albuma. Sve sto ocekujemo od ovog benda stalo je na album. Odlicne vokalne deonice, horski delovi, odlicne atmosfericne balade kao  i energicne i mocne melodije. Necu komentarisati pesme odvojeno, ali album je izgleda bas mnogo dobar. Prevazisao je moja ocekivanja. Ovo su samo prvi utisci. Ja nemam vremena da mnogo slusam jedan album jer uvek stize nesto novo, ali ljudi koji malo studioznije prouce ovo ostvarnje mocice a daju nesto ozbiljniji sud ... prvi utisak je ODLICNO !!!!!!  icon_rockdevil.gif

uffffff....ovo mi je trebalo..............nisam jos cuo album ali se nadam da je dobar jer bas volim WT

Ne bih ja bas rekao da je Enter bolji od Mother Eartha. To sto ima growl vokla ne znaci da je album bolji. Novi album takodje nece biti bolji od ME, ali mislim da ce opet biti bar u rangu sa Enterom sto se kvaliteta tice...

Meni je Enter mnogo bolji album.....mnogo ozbiljniji textovi a i muzika.....

ME mi se ne svidja...ustvari,prve dve pesme su mi sranje a ostatak albuma je odlican...narocito DOF - fantasticna pesma...nesto najbolje sto su stvorili

Share this post


Link to post
Share on other sites

uffffff....ovo mi je trebalo..............nisam jos cuo album ali se nadam da je dobar jer bas volim WT

 

Meni je Enter mnogo bolji album.....mnogo ozbiljniji textovi a i muzika.....

ME mi se ne svidja...ustvari,prve dve pesme su mi sranje a ostatak albuma je odlican...narocito DOF - fantasticna pesma...nesto najbolje sto su stvorili

Ako nisi veliki fan ME albuma onda ti ovaj nece biti bas odusevljavajuci, ali mislim da stilski skroz dobar i da ce ti se svideti .. opet kazem .. premalo sam slusao da bih izvodi oneke dubioznije zakljucke. Sto se textova tice, nikad me ne zanimaju. Ako su dobri, dobro, ako nisu bas me briga icon_razz.gif Muzika je da se slusa a knjiga je da se cita ... ako su textovi dobri to je samo plus al necu nikad reci da je neki album los zato sto mi se textovi ne svidjaju ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takodje, Dark Wings i Ice Queen su najbolje pesme..

 

A ova nova.. no.gif .. skinula sam spot sa pomenute predlozene adrese i mogu samo da kazem da je pesma losa, a on jos gori.. no.gif

Drago mi je da se slazemo... icon_spava.gif

By the way, u zadnje vreme pevam Dark Wings dok se tusiram...mnogo dobro odzvanja u kupatilu icon_mrgreen.gif vec su me ovi sto zive pored pitali je li ja to pevam /dernjam se ili neko drugi. mrred.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam jos stigao da preslusam Enter album, ali mislim da je ovo jedan od boljih Gothic albuma sada. Horsko pevanje u pesmama Forsaken i Pale su odlicne. Stand my ground je pesma koja ce verovatno obeleziti novi album, ali ona nije ni priblizno dobra ostalim pesmama na novom albumu. Bonus materijal je odlican i dolazi na bonus pakovanju (limited edition) CD-u. To su pesme A dangerous Mind i Swan Song. Nisam strucan da odredim koji je najbolji album ali mi se ovaj dosta svidja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...