Jump to content

Within Temptation


...

Recommended Posts

Danas sam slusao album malo vise i moram reci nazalost da utisak nije isti kao na prvo slusanje. Kada se slusa malo duze skapira se da je prilicno jednolicno. Svaka pesma za sebe je OK, lepa je muzika , ali kad se slusa sat vremena kao da je sve jedna ista pesma .....

Edited by solicitor

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Slazhem se sa Azzom u potpunosti.

Imam ceo album i spot, slushala sam sve pesme i mogu vam recji da mi je prva asocijacija bila upravo Evanescence. Sve te zgrade i vetar i kishe... Bash lichi, a chak je i zvuk slichan. Kao kopija Bring Me To Life-a. Mogli su i bolji uzor da nadju, ali neka.

Mislim da je Sharon poprilichno napredovala shto se tiche pevanja, jer vishe ne kreshti onoliko. To je svakako dobro.

Meni se svidja ovaj preokret, ma koliko komercijalan bio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma vazi... Nightwish izmislio bacakanje talasa icon_smile.gif Mislim da to nema nikakve veze koliko ima zgrada (i onaj momenat kada se priblizava ivici zgrade kao da hoce da skoci). Elem taj novi singl (koji jos uvek ne znam kako se zove) bas mi se svidja, sve sto ga vise slusam! Inace Evanescence nije los bend niti los uzor samo je nekako glupo da bend kao sto je W.T. skida fazone nekim mladjim kolegama koji su mozda i nastali pod uticajem W.T. ima tu izvesnih paradoksa ako znate na sta mislim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

...hemorogoidni jeftini gothic metal na tragu neiskrenih radova sve gejachke populacije koja je krocila na ovu planetu od nastanka prvih jednocelijskih organizama i razvoja prvih sundjera sa kojim asu mr. Spock& co. brisali dupe (perfex,lakse se brise)tokom svog visegodisnjeg vaistinskog sasvim pravednog puta prosveceng od strane naseg prepodobnog Jockanna sto je upisano u bibliju v0.00.003 beta pod aneksom sporazuma degeneracije psiholoskog i cinjenicnog stanja u kojem se ova drzava danas nalazi.

 

ali kako to nije tema ove teme, recicemo samo,ukrtako,da se ovde radi samo o jednom zaista i posve neobuzdanom obliku . wallbash.gifpivopije.gificon_rockdevil.gifmrred.giforangelistening.gifevotigana.gifevotigana.giforangelistening.gificon_twisted.gificon_confused.gificon_redface.gif

 

 

zalosno icon_frown.gificon_cry.gif cry me a river icon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

...hemorogoidni jeftini gothic metal na tragu neiskrenih radova sve gejachke populacije koja je krocila na ovu planetu od nastanka prvih jednocelijskih organizama i razvoja prvih sundjera sa kojim asu mr. Spock& co. brisali dupe (perfex,lakse se brise)tokom svog visegodisnjeg vaistinskog sasvim pravednog puta prosveceng od strane naseg prepodobnog Jockanna sto je upisano u bibliju v0.00.003 beta pod aneksom sporazuma degeneracije psiholoskog i cinjenicnog stanja u kojem se ova drzava danas nalazi.

 

ali kako to nije tema ove teme, recicemo samo,ukrtako,da se ovde radi samo o jednom zaista i posve neobuzdanom obliku . wallbash.gifpivopije.gificon_rockdevil.gifmrred.giforangelistening.gifevotigana.gifevotigana.giforangelistening.gificon_twisted.gificon_confused.gificon_redface.gif

 

 

zalosno icon_frown.gificon_cry.gif cry me a river icon_smile.gificon_smile.gif

Hoces toalet papir? mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boze,boze cak neke od mojih 'city records'-fensi-folk drugarica obozavaju Ice Queen pjesmu... icon_mrtav.gificon_mrtav.gificon_mrtav.gif

Jel to sad neko merilo za dobru pesmu?! icon_confused.gif

Sta sad tebi se dopadne neka pop pesma i onda ti sto slusaju pop prestanu da slusaju jer je se dopala nekom metalcu. icon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...