Jump to content

Within Temptation


...

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif Ne mogu da verujem da se neke ubacotine loze na te paljevinske gluposti!Ups paljevinske igrice trsim pilistorci na tajladnski monitorovi! wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

...mislis na ovija tanacki monitori icon_smile.gificon_smile.gif

 

doduse ni ja nisam shvatila poentu osim sto znam da su ubacotine=pozeri i da je ovaj drugi pasus iz onih zajebancija sto gomila ljudi ima na kompu

Share this post


Link to post
Share on other sites

... sam slusala gunse, nirvanu i aerosmith.... icon_smile.gif

aaalo bre! pa sta je ovo!

nemojte da me nervirate. devojcica slusa najbolji gothic metal bend a vi kenjate. ti si slusala nirvanu zato sto se to tad slusali i nije tad bilo wta i tad su se narodnjaci krili bre i rockeri su ih zezali sto slusaju sta slusaju a sad obrnuto. da ne pocinjem. ura za tu malu devojcicu.

i sto kaze onaj prijatelj mora se od neceg pocetiuzela i svidja joj se. mozda nije zbog spota, mozda vec cula nesto malo pa joj se svidja. mother earth npr.

Share this post


Link to post
Share on other sites

aaalo bre! pa sta je ovo!

nemojte da me nervirate. devojcica slusa najbolji gothic metal bend a vi kenjate. ti si slusala nirvanu zato sto se to tad slusali i nije tad bilo wta i tad su se narodnjaci krili bre i rockeri su ih zezali sto slusaju sta slusaju a sad obrnuto. da ne pocinjem. ura za tu malu devojcicu.

i sto kaze onaj prijatelj mora se od neceg pocetiuzela i svidja joj se. mozda nije zbog spota, mozda vec cula nesto malo pa joj se svidja. mother earth npr.

ma, opusteno! neka devocica (ako pomenuta uopste postoji icon_smile.gif ) nastavi da slusa WT. ovo malo pre je bio nebulozni nesporazum... icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

aaalo bre! pa sta je ovo!

nemojte da me nervirate. devojcica slusa najbolji gothic metal bend a vi kenjate. ti si slusala nirvanu zato sto se to tad slusali i nije tad bilo wta i tad su se narodnjaci krili bre i rockeri su ih zezali sto slusaju sta slusaju a sad obrnuto. da ne pocinjem. ura za tu malu devojcicu.

i sto kaze onaj prijatelj mora se od neceg pocetiuzela i svidja joj se. mozda nije zbog spota, mozda vec cula nesto malo pa joj se svidja. mother earth npr.

Slazem se u vecini, samo ne mogu reci da si najbolji, ali su odlicni!

 

Poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

After Forever, Nightwish (uslovno Goth), Therion, Tristania, the Gathering....

 

Pa i Lacuna Coil!!!

 

Sve je to Vrh gothic i sympho goth.....scene u svijetu

A ima ih josh gomila

after forever nisam mnogo slusao zato sto mi se nije svideo

nigthwish narodnjak (salim se,ne volim smara me ali postujem i ok su)

therion ne volim uopste

tristania je mnogo dobra bila dok je morten bio sad je manje-vise krs. sluso ashes i ne svidja mi se mnogo ko npr beyond the vail

the gathering se super ali mi je bolji wt

lc je isto dobro ali wt..

 

moslim ok, kako kome. meni se najmnogo svidja wt od gothic metala a autumn tears od cisto gothic sastava. kad cujem never-ending story il the promise otopim se

Share this post


Link to post
Share on other sites

after forever nisam mnogo slusao zato sto mi se nije svideo

nigthwish narodnjak (salim se,ne volim smara me ali postujem i ok su)

therion ne volim uopste

tristania je mnogo dobra bila dok je morten bio sad je manje-vise krs. sluso ashes i ne svidja mi se mnogo ko npr beyond the vail

the gathering se super ali mi je bolji wt

lc je isto dobro ali wt..

 

moslim ok, kako kome. meni se najmnogo svidja wt od gothic metala a autumn tears od cisto gothic sastava. kad cujem never-ending story il the promise otopim se

Ima tu i Sirenia i To/die/for....

 

Ali the Gathering je pokrenuo sve ovo, pa su prema tome bolji od WT!

 

Ali dobro rece kako kome!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...