Jump to content

Running Wild


Aleara

Recommended Posts

Sinko, ovo je heavy, a ne thrash forum.

Ako ti se bas citaju bendovi sa mnogo postova, otidji na domacu scenu i pazljivo prouci temu Bjecki Djecki. Rasprava o thrashu, deathu, mishu i pacovu je tamo veoma kvalitetna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja Ratka ne jurim, ali grizem za sve snimke Wilda. Vanishu, stize li ti posiljka?

 

WaRW, sta da ti kazem, u zivotu nisam obukao martinke, a Blazon Stone je onako, prosjecan RW. Dobro, naslovna je killer. Mada, sto ga duze slusam sve mi je drazi. Doduse, slusam vec mnogo godina...

 

Starbreaker, kakav festival? Ne mislis valjda da zsu otkazali za Bugarsku, pa da mrzim cijeli svemir?!? Hocu da budem u prvom redu, ako ne na bini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nisu otkazali, Running nikad nije ni trebao da dodje na festival u Bugarskoj...to je dezinformacija...evo ti liste :

"MONSTERS OF ROCK":

 

MOTORHEAD

SAXON

UFO

KREATOR

Axel Rudi Pell

MASTERPLAN

UDO

GOTTHARD

OVERKILL

Doro Pesch

VICTORY

NEVERMORE

ROSE TATTOO

GAMMA RAY

DOOMFOXX

HOLY MOSES

Uli Jon Roth

RECKLESS TIDE

DELIRIOUS

EKTOMORF

BRONX CASKET CO.

Nikki Puppet

HELLFUELED

NOISE FOREST

GORILLA MONSOON

SUIDAKRA

BM

FLESHGORE

L.O.S.T.

POSTSCRIPTUM

CORNAMUSA

METAL CHURCH

EDGUY

WE

...

Mada mozda i dodju ako ih nabede nemam pojma...ali i ovu listu vredi videti...

Ako dolazis da mi potpises disk...pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja Ratka ne jurim, ali grizem za sve snimke Wilda. Vanishu, stize li ti posiljka?

Ma ne jurim ga ni ja, ali sam mislio na snimke icon_mrgreen.gif Koji su izgleda bashh retki...

 

Paket nije stigao mamu mu. Inache, u poslednje vreme 3 od 4 poshiljke iz Beograda mi nisu stizale, tako da su ljudi u dva sluchaja morali opet da mi shalju...ne znam koji je fazon.

 

a za bulgariu shteta..dodushe,..to je istina da RW nikada nije ni trebao da svira na tom festu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ti u neko skorije vrijem ne dodje, javi pa cu ti poslati ponovo, nije nikakav problem.

 

Steta za RW za Bugarsku, ali i ovo sto ima je preiskreno. Jos samo da smislim koju banku da obijem i tamo sam.

U.D.O. prvi red i suze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Steta sto RW nece svirati ali i ovako festival je bruka koliko je bolestan.

Moze sa Wackenom opustenoda se poredi.

Motorhead,Kreator,Masterplan,Overkill,Holy Moses,Edguy... icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Jos kad bi mozda legao i RW icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ti u neko skorije vrijem ne dodje, javi pa cu ti poslati ponovo, nije nikakav problem.

 

Steta za RW za Bugarsku, ali i ovo sto ima je preiskreno. Jos samo da smislim koju banku da obijem i tamo sam.

U.D.O. prvi red i suze.

Ma znam da ti nije problem..al opet nije u redu u pizdu materinu da poshta zajebava ljude..jer kao shto kazem..u poslednje vreme to bash chesto chini..

 

A inace shta bi sa onom tvojom veshcu da ce UDO svirati u Bgu u martu ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...