Jump to content

Running Wild


Aleara

Recommended Posts

Rivalry je najbolji od ta tri..actually...ako cemo iskreno od tog albuma svaki sledeci mi je na nizoj lestvici po kvalitetu i daleko je to od classic dana...Rivalry mi je nesto losiji od Maskarade..Victory nesto losiji od Rivalry..Brotherhood nesto losiji od Victory... mogli bi da se "dignu" na ovom novom :da:

Баш тако иду, а "Rivalry" је сасвим солидан албум, на њега немам никакве замерке.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako sta vidimo?pa evo ovako:

  1. Riding The Storm
  2. Renegade
  3. Evilution
  4. Running Blood
  5. Highland Glory
  6. Marooned
  7. Bad To The Bone
  8. Tortuga Bay
  9. Death Or Glory
  10. The Battle Of Waterloo
  11. March On
osim toga nista vise... samo tosamo mi reci da su riding the storm, renegade, BAD to the Bone, Death or Glory, Battle of W. powerjeste da su pojedine malo veselije: al idi malo slusaj repsodi ili gardijan, pa se javi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nikad mi nece biti jasno sta toliko vidite u ovom albumu. previse naginje ka power-u za mene.

Album je kultan i on zauzima centralno mjesto u njihovoj diskografiji. Cist je Heavy, mada i ako ima Power-a to mi ne bi smetalo, buduci da si ti pravci nerijetko dopunjuju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени је цео њихов опус пауер, па шта? И под пауером, опет морам да напоменем, не помиње се весела музика, него чврст хеви звук.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nikad mi nece biti jasno sta toliko vidite u ovom albumu. previse naginje ka power-u za mene.

pa sta jel power losh? mislim ono...

verovatno najbolji album running wilda :pivopije::rockdevil:

we're facing the wind we're riding the storm :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ne volem mnogo power. mogu da slusam jedino ono sto ili vuce na thrash, ili ima normalne visoke(neisfeminizirane) vokale ili sa umerenom upotrebom klavijatura koje nikako ne zvuce gej. a pomenuti album RW mi nekako odudara od ostatka diskografije, i sto neko rece, previse veselo mi zvuci, neka sola su otegnuta... e sad, valjda imam pravo na svoje misljenje, a uostalom, koga zabole za njega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mogu da slusam jedino ono sto ili vuce na thrash,

 

Ух, ајмо испочетка. Пауер метал и јесте прелаз између хеви и треш метала, тачно на пола пута. Колико пута морам да поновим да би вам се то утувило у главе?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да додам да не мислим САМО на УС пауер, него и на немачки, јер немачки пауер бендови су Warrant, paragon, Stormwarrior и слични. Капиш?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...