Jump to content

Running Wild


Aleara

Recommended Posts

Хех, ја бих пре рекао да ће сајт тад поново да проради.

aj da je se slabo prodavao to i da poverujem

Тек у то не верујем. Мислим, чак, да им је то најпродаванији албум.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Значи, од пре више од 10 година. Могло је мишљење од тада ХУ пута да му се промени (и надам се да јесте).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chekajte, ovo shto pishe ...riding the storm again in May! to valjda znachi da novi album izlazi tada ili neshto drugo?

pa pazi reko sam ja pre nekih nekoliko stranica na forumu da je novi materijal za ocekivati, ali sad sta to znaci i na sta se odnosi stvar je spekulacije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto bilo mi dosadno pa reshih da ispishem RW albume od omiljenog do najmanje omiljenog hehe, pa ovako:

 

1. Death Or Glory

2. Port Royal

3. Black Hand Inn

4. Pile Of Skulls

5. Under Jolly Roger

6. Blazon Stone

7. Masquerade

8. Branded And Exiled

9. Gates To Purgatory

10. The Rivalry

11. The Brotherhood

12. Victory

13. Rogues En Vogue

Share this post


Link to post
Share on other sites

Значи, од пре више од 10 година. Могло је мишљење од тада ХУ пута да му се промени (и надам се да јесте).

 

ja sam uvek mislio da je taj album i za njega vrhunac, da je to definicija benda, nešto kao rw powerslave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тако је било све до албума "The Rivalry", кад је Ролф обукао ону униформу и до данас је не скида. Што рекао баја у рецензији за "The Bortherhood" у Metal Maniacs: "And Rolf, please get out of the marching band uniform." :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тако је било све до албума "The Rivalry", кад је Ролф обукао ону униформу и до данас је не скида. Што рекао баја у рецензији за "The Bortherhood" у Metal Maniacs: "And Rolf, please get out of the marching band uniform." :)

pa naa ovom koncertu sa brothehooda menja kostime koliko se secam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imate na onom forumu shto ga postavi link kao vaznu temu Invictus nekoliko raritenih koncerata Running Wilda, znachi ja se raspametio :rockdevil: Uz to sam uglavnom spremao math ovih dana, heh..a i sad mi pichi jedan butleg. Do jaja 'certi, i neke bash retko svirane pesme se mogu chuti...

 

Najjache kako se u Grchkoj ceeeela publika zajebala i krenula da peva Port Royal refren na pochetku druge strofe, kak'a ispala! :D Umro sam...ali publika fantastichna, Raise YFist i josh neke pevala maltene ceo tekst.. Ti Grci nisu normalni.

 

U Poljskoj izmedju ostalog, svirashe i Iron Heads, k'o kad bi Kamelot doshao kod nas sad i svirao "Fourth Legacy" ;)

 

Sad mi pichi 'cert iz 95e i razocharava me setlista. Pa oni ladno na BHI turneji nisu svirali "Black Hand Inn" i maestralnu "Phantom Of Black Hand Hill"!!! Pa jesu li oni ikada svirali live te pesme jebote?

 

 

PS. A shto bi od BttB mogao dobar narodnjak da se napravi bre:

 

OoooOOOOoooooOOO!

Ne prichaaaaaj miii laaazzhiii!

Ja vidim kroz tvooooje ooochii!

Ti si losh do koske!

OoooOOOOoooooOOO!

Ma, ne prichaaaaaj mii laaazzhiii!

Ti ne chujes moooojeee kriiiiike!

Jer ti si losh do koske!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imate na onom forumu shto ga postavi link kao vaznu temu Invictus nekoliko raritenih koncerata Running Wilda, znachi ja se raspametio :rockdevil: Uz to sam uglavnom spremao math ovih dana, heh..a i sad mi pichi jedan butleg. Do jaja 'certi, i neke bash retko svirane pesme se mogu chuti...

 

Najjache kako se u Grchkoj ceeeela publika zajebala i krenula da peva Port Royal refren na pochetku druge strofe, kak'a ispala! :D Umro sam...ali publika fantastichna, Raise YFist i josh neke pevala maltene ceo tekst.. Ti Grci nisu normalni.

 

U Poljskoj izmedju ostalog, svirashe i Iron Heads, k'o kad bi Kamelot doshao kod nas sad i svirao "Fourth Legacy" ;)

 

Sad mi pichi 'cert iz 95e i razocharava me setlista. Pa oni ladno na BHI turneji nisu svirali "Black Hand Inn" i maestralnu "Phantom Of Black Hand Hill"!!! Pa jesu li oni ikada svirali live te pesme jebote?

 

 

PS. A shto bi od BttB mogao dobar narodnjak da se napravi bre:

 

OoooOOOOoooooOOO!

Ne prichaaaaaj miii laaazzhiii!

Ja vidim kroz tvooooje ooochii!

Ti si losh do koske!

OoooOOOOoooooOOO!

Ma, ne prichaaaaaj mii laaazzhiii!

Ti ne chujes moooojeee kriiiiike!

Jer ti si losh do koske!

 

a može i stvar riblje čorbe - ''kvaran do srži''

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto bilo mi dosadno pa reshih da ispishem RW albume od omiljenog do najmanje omiljenog hehe, pa ovako:

 

1. Death Or Glory

2. Port Royal

3. Black Hand Inn

4. Pile Of Skulls

5. Under Jolly Roger

6. Blazon Stone

7. Masquerade

8. Branded And Exiled

9. Gates To Purgatory

10. The Rivalry

11. The Brotherhood

12. Victory

13. Rogues En Vogue

 

Ta četiri što su kod tebe najgori, kod mene su najbolji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...