Jump to content

Running Wild


Aleara

Recommended Posts

MA ZNAM NEGO SAMO DOPRINOSIM ATMOSFERI HVALE GROMOGLASNOM PORUKOM!! :twisted:  :twisted:  :)  :)

Kad pomenu gromoglasno, na ploči "Under Jolly Roger" je stajalo: This record contains loud sound effects. We can't take responsibility for audio equipment damage!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A znate li vi, ljudi, sta je dobra percepcija? Kada uocite da na logoima RW (kada su ispunjeni texturom, nikako jednim valerom neke boje) postoje izbocine na slovima, ali samo sa desne strane slova, izuzetak je slovo "d", a ista slova se razlikuju (slovo "n" se razlikuje po izbocenim delovima, ima ih po dva, ali na razlicitim razmacima)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Pa znas kako, ja bih za omiljene RW albume stavila sve,od prvog do poslednjeg. A Blazon Stone je genijalan album. Naj pesme su Heads or Tails (jedna od mojih omiljenih uopste), Rolling Wheels, Bloody red rose (fenomenalan intro), Blazon Stone (takodje genijalan intro)...

Odlicni albumi su i Under Jolly Roger (ne zna se koja je pesma bolja od koje) i Port Royal (Conquistadores, Calico Jack, Blown to Kingdom Come).

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Calico Jack"... ta me pesma uvek pogodi u živac. Dobro me podseti da imam tu ploču. Mogao bih da je preslušam još koji put.

Nije mi "Blazon Stone" baš toliko dobar album, mada ima svetlih trenutaka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mi "Blazon Stone" baš toliko dobar album, mada ima svetlih trenutaka.
Sta?? Album je neverovatan! Ja bih pre rekla da nema losih trenutaka, svaka pesma je strava, od pocetka, do kraja.

 

Fire & Ice

Little big Horn

White Masque

 

Ove tri su ubedljivo najbolje

Ma, sve su dobre. A dobro si me podsetio na Little Big Horn. Prava happy pesmica, kakvu samo RW znaju da napisu. Inace, obozavam njihove pesme koje vuku tematiku iz istorije (bas kao L. B. Horn). I ne smemo zaboraviti krajnje neobican instrumental Over the rainbow.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, ovo je vec skrnavljenje! RW nisu, ponavljam: NISU izdali los album. Victory je dobar album, nije kao npr. Pile of skulls, ali je vrlo dobar. A Brotherhood je takodje dobar album, nisam ga bas nesto preterano slusala, ali sigurno je da nije los!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veruj mi da jeste. Ja sam stari fan, ali ta dva albuma ne vrede bog-zna-koliko. Ne vredi ni porediti ih sa "Pile Of Skulls", da ne pričam da nisu ni prineti "Death Or Glory" ili "Under Jolly Roger".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, ja sam slusala, i to je jedna od retkih pesama sa tog albuma koja mi se dopada, dobro su ih obradili, mada se vokal ne uklapa bas najbolje...

A da li je neko slusao obradu Iron Fire - Under Jolly Roger (album Thunderstorm)? Takodje su ih dobro skinuli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...