Jump to content

Running Wild


Aleara

Recommended Posts

Ne znam za druge, ali meni su ocekivanja u potpunosti ispunjena.

Running Wild meets Toxic Trace. S tim sto bih i TT mozda pustio nekad opet, ima zabavni smek, ovo cisto sumnjam.

 

Jedina gora stvar koju sad gosn Kasparek moze da uradi sad je da se "udruzi" sa Angel Sassom pa da rerecorduje stare stvari. Najezim se samo kada pomislim na tu mogucnost...

 

Vec vidim Chris Baya kako slusa album i jede sebi jetru kako on nije prvi napisao blamazu tipa "Me & The Boys".

Edited by Angelystor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosada, dosada, dosada... uz užasnu produkciju. Srozao je Rolf svetlo ime strahovito.

 

Vec vidim Chris Baya kako slusa album i jede sebi jetru kako on nije prvi napisao blamazu tipa "Me & The Boys".

 

Haha, Kris je bog za Rolfa na tom polju da se ne lažemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

koga bi bolelo uvo za produkciju da su pesme pesme, ovako nije vredno ponovnog preslušavanja, na 2-3 mesta koji zanimljiv twin lead i u drakuli po koji novi (za Rolfa) akord, ali sve u svemu neubedljivo, šuplje i ničim izazvano. nije trebalo da se vraća ako nema šta da ponudi. ali nijedan epic momenat, a ni valjan oldschool momenat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neznam sto, ali mene Me&the Boys potseca (nemislim da lici, daleko bilo) na Chains and Leather...naravno daleko je ovo od Chains, ali ko da je tu pesmu imao u glavi kad je psao Boys, ili sam ja lud :confused:

 

No offense, lud si :]

 

Uzeo juce jos jednom probao album, utisak samo jos gori. Ovo je tol'ko ne-runningwildovski album da stvarno ne znam kako je coveku palo na pamet da moze da mu zalepi ime RW. (cover da ne spominjem kakvo je govno, to je jednoglasno) Pre svega, album je uzasno spor, drugo, mnogo je vise neki aor/hard rock nego li metal. Nije da Rolf nije pokazivao te tendencije na prethodna 3-4 albuma, ali bre, barem je znao da napravi lep balans, sporo-brzo, pa tako imas Hussara, ali imas i Firebreather, itd.

Dalje, ne znam koji je vise problem da jedan RW albuma ima ljudski produkciju. Ova nije muljav k'o REV, ali je zato najplasticniji RW do sada, basa nigde, bubanj cisto radi reda. RW odavno nije bend, otkad Thilo izadje recimo, tako da je ovo u stvari samo 40ak minuta Rolfovog ritma i glasa, sa cisto radi reda ubacenim ritmovima i soloima.

 

Ovo nikako, ali nikako, nije smelo da izadje pod imenom Running Wild. Mrlja ogromna.

 

Kol'ko tek sad ova pesma zvuci dobro u odnosu na ovo zlo, old school RW:

 

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја не знам шта ми је требало да наставим да слушам ово после прве песме уместо да загасим албум. Стварно је ужас. Читав један добар риф на целом албуму (уводни у I Am Who I Am). Тотално неубедљив албум. Благ у курац. Па, где је она жестина која је красила овај бенд на сваком албуму? И можда још битније питање - ГДЕ СУ ГУСАРИ?! У читаве две песме се спомињу. Од њих (њега) човек сигурно не очекује неки млаки хард рок (што овај албум и јесте), који не би прошао добро ни касних '70-тих. У пар момената се осети као да су хтели да одају почаст Џудасима (и то периоду из '70-тих), и то је сасвим ок, али то није Running Wild.

 

Колико ми је драго било кад сам сазнао да ће и даље радити, толико сада слободно могу да кажем да им то није ни мало требало.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Svidio mi se album, koliko god da zvuci genericki, valjda sto od Rolfa ne ocekujem u ovim godinama nikakav kreativni vrhunac. Bitno je da su pjesme pamtljive i rifovski dobro podmazane i da me privlace da ih ponovo slusam. Ono sto bih ja zamjerio, pored onog neinventivnog omota, je to sto album ne zvuci dovoljno masno i dovoljno "opasno". Generalno zvuk je mogao biti vise napanjen, vise zajeban, ali u cjelini posmatrano rekao bih da su to te Running Wild melodije i fore.

p.s.

"Me & the Boys" zvuci kao da su je Dexys Midnight Runners snimili jos polovinom 80s, a onda je Rolf obradio i ubrzao. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Стварно не знам зашто је running wild стаљен у хеви секцију кад су они мешавина павер-треш!? Убих се тражећи га.

Како год,ова песма ме је просто опчинила колко је добра. Цепам је по пар пута дневно.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To mu dodje speed pre. Walls Of Jericho i te munje. Mozda su u kasnijoj karijeri mogli nekada da upadnu u (euro) power kategoriju, ali prevashodno heavy, tj. heavy/speed bend.

 

A kad vec navodimo omiljene faze, meni najbolja ona od Gates do Victory :rockdevil: :]

Share this post


Link to post
Share on other sites

По мени pile.../masquerade/black hand... до сад не превазиђени период.Врхунац њи`ове каријере.Наравно,и ово остало је до јаја ал ово је врх по мени.И никада они мени нису били у том хеви фазону већ пре су ми вукли ка неком треш правцу,зато су ми и готивни баш. Какав је овај последњи са оном крш сликом? Нисам га још скинуо па не знам ваља ли штогод.Овде га исплљувасте жестоко па се двоумим дал да га уопште скидам и губим време ако је баш толки дреш

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...