Jump to content

Running Wild


Aleara

Recommended Posts

  • 2 months later...

"Resilient" digipak track listing:

01. Soldiers Of Fortune

02. Resilient

03. Adventure Highway

04. The Drift

05. Desert Rose

06. Fireheart

07. Run Riot

08. Down To The Wire

09. Crystal Gold

10. Bloody Island

11. Payola & Shenanigans (bonus track)

12. Premonition (bonus track)

 

runningwildresilientcd.jpg

 

:haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

 

Ja samo ne znam kako ga nije sramota.

Edited by Angelystor

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ Nemoj tako, Port Royal je dobar omot, a pogotovo Black Hand Inn, pravi gusarski / Komandant Mark fazon.

Istina, za ova dva posljednja omota treba dobro namuciti mozak i donijeti odluku koji od ta dva je uradjen sa manje kreativnosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Da nisam video cover Black Hand Inn-a nikada ih mozda ne bih ni slusao. Nego video lep omot kod SKC-a pa reko ajde da kupim CD i nisam se pokajao. Najjaci album.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

албум је миљама испред прошлогодишњег, али је опет некако превише танко

 

бар је слушљиво, ако ништа друго, па ће се извртети још који пут, можда боље легне

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Stvarno se nadam da ce Rolf vec koliko sutra da opet ugasi RW, kako se ni mi ni on vise ne bi mucili sa ovim polu-proizvodima. Ne znam za vas, ali meni je vise dosta ove jeftine produkcije, robot-bubnjara i albuma koji su pola-AOR/uzasni rok/nekakav rok i pola-pokusaji RW pesama. Prosli je bio 85% ovo prvo, 15% drugo, dok je ovaj nekih 60%/40% sa odnosom. Kapiram da je zbog ovog 'boljeg' odnosima uglavnom ovo ljudima manje gore nego Shitmaker, ali meni je jednako izuzetno lose. Samo pustis ovu naslovnu i cujes refren i smuci ti se zivot. Nemoguce da neko ovakve vokale ostavi na zavrsen album, nemoguce.

Svetla u tunelu su mi "Drift", odlican refren i "Run Riot" koja istovremeno ima i "heard it somehwere before" smek, ali isto tako te i briga gde si cuo jer zvuci sasvim dobro. A tu je i "Bloody Island", ciji je jedini problem to sto "Treasure Island" vec postoji.

 

Neka tera one svoje Giant X-eve i ostale projekte sa Jordanom, ovoga nek se mane vise. Nije fer.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Razbijač-NAAĆI

Ćekaj,jer bi se ti mano foruma sad,da ti neko kaže,aj pikavac,beži s foruma?

koj si ti da daješ sud dalće se neko povlaći.

Eto,zamisli,izađeš da polažeš ispit neki,i profa ti kaže, o,ne opet ti!aj napusti fakultet.

jer bi napustio?

 

I šta kukaš,kad ni dinara nisi dao za album.nije fer TO što TI sereš po njima,a u suštini si ukro album,i sad prosipaš pamet.

  • Upvote 6
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ga jos jedan sto tera ljude sa foruma. Neki upisanko sto pljuje Rolfa instituciju. Kako te nije sramota. Pre bih popio pivo sa Rolfom nego sa tobom delio blago cara Solomona ili vladara pravovernih Haruna Al Rasida.

 

Covek je izgradio svoje carstvo. Pusti ga sad da se pracaka u svom bazenu sa dukatima.

Edited by HEFEST
  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Evo ga jos jedan sto tera ljude sa foruma. Neki upisanko sto pljuje Rolfa instituciju. Kako te nije sramota. Pre bih popio pivo sa Rolfom nego sa tobom delio blago cara Solomona ili vladara pravovernih Haruna Al Rasida.

 

Covek je izgradio svoje carstvo. Pusti ga sad da se pracaka u svom bazenu sa dukatima.

 

Tako je hefeste!brate.

 

Slinavac,još mu se magle đozle od drkanja,a našo Rokija da pljuje.Usta te bolela pigmejac!

Nadam se da mirno spavaš,ali pazi se da te nenavata prowling werewolf,a možda te i pojebe,pa ćeš da se osetiš ko dancing on the minefield,a prkno ti bude uzavrelo ko port royal.

  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...
Guest Razbijač-NAAĆI

Od Brotherhooda pa do Resilienta, ja bik povadio samo ove pesme i stavijo ik kao jedan album,i pići.sve ostalo sa tih albuma,ZABORAVITI!

 

i VICTORy ima drum makinu,al ima i dušu,ova tri, sve neko mućenje....

 

Running Wild-Albumće koje nikad nisu objavili:

 

1. Welcome to Hell

2. Brotherhood

3. Detonator

4. Black gold

5. Soul strippers

6. Locomotive

7. I am Who I am

8. Crystal Gold

9. Adventure Highway

10. The Drift

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Ovaj iz Roze Poze izgleda ko srpska verzija Rolfa Kaspareka

 

slika-roze-poze-pomirli-grobare-i-delije-slike-1501-1-3.jpg

 

A podseća malo i na Željka Mitrovića.a i taj naziv benda roze poze...asocira na pink.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...