Jump to content

Running Wild


Aleara

Recommended Posts

E, da, setio sam se još nečega. Ono za logoe i njihovu povezanost sa piratskom tematikom albuma nije tačno. "Death Or Glory" je ceo posvećen pirateriji, ali logo za taj album je običan. Sada sam poprilično siguran da je sistem po kom idu 'kako nam se ćefne'!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 5 months later...

Tachno.

Svi albumi su odlichni osim ova dva zadnja.Previshe neorginalno,puno ponavljanja...

Rolf se izglupirao sa "bubnjarom" na zadnjem tvrdeci da nije ritam mashina,mada to i gluv chovjek potvrditi da jeste, i da se zove Angelo Sasso.Elem par mjeseci kasnije javlja se dotichni Angelo Sasso poznatom njemachkom Metal magazinu tvrdeci kako nije dobio ni centa od Rolf-a za programiranje "bubnja" na zadnjoj plochi.Uzgred chovjek se zove Klaus, Fritz,ili tako nekako.

Kad neko jede govna onda je bar iskren i stoji iza toga i ne zavlachi narod ko Rock`n`Rolf...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tachno.

Svi albumi su odlichni osim ova dva zadnja.Previshe neorginalno,puno ponavljanja...

Rolf se izglupirao sa "bubnjarom" na zadnjem tvrdeci da nije ritam mashina,mada to i gluv chovjek potvrditi da jeste, i da se zove Angelo Sasso.Elem par mjeseci kasnije javlja se dotichni Angelo Sasso poznatom njemachkom Metal magazinu tvrdeci kako nije dobio ni centa od Rolf-a za programiranje "bubnja" na zadnjoj plochi.Uzgred chovjek se zove Klaus, Fritz,ili tako nekako.

Kad neko jede govna onda je bar iskren i stoji iza toga i ne zavlachi narod ko Rock`n`Rolf...

A zamisli onda odluku koju je doneo G.U.N. da izda trostruki box set sa zadnja tri albuma, od kojih su zadnja dva najgora u istoriji benda, a "The Rivalry" je odmah tu uz njih, mada on ima dosta zanimljivih momenata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od toga samo valja Gamma Ray...i Helloween sa Hansen-om :roll:

Slazem se da ta dva benda valjaju..valja i Helloween i sa i bez Kai-a....a VALJAJU BOGME I OSTALI!...ti poslusaj BAREM jedan od onih ostalih bendova,...i vid'ces da je za masu bolji od Running wild-a...osim MOZDA! Angel Dust-a..doduse meni je angel bolji,...

 

Kreator i Sodom mogu 'ladno da brisu patos sa Gamma Ray, i Helloween biggrin.gifa: biggrin.gifa:

To je samo tvoje licno misljenje....meni su sva 4 u istom rangu... , stim sto mi je u thrash pogledu Kreator bolji od Sodom-a , a Helloween od Ray-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od toga samo valja Gamma Ray...i Helloween sa Hansen-om :roll:

Slazem se da ta dva benda valjaju..valja i Helloween i sa i bez Kai-a....a VALJAJU BOGME I OSTALI!...ti poslusaj BAREM jedan od onih ostalih bendova,...i vid'ces da je za masu bolji od Running wild-a...osim MOZDA! Angel Dust-a..doduse meni je angel bolji,...

 

Kreator i Sodom mogu 'ladno da brisu patos sa Gamma Ray, i Helloween biggrin.gifa: biggrin.gifa:

To je samo tvoje licno misljenje....meni su sva 4 u istom rangu... , stim sto mi je u thrash pogledu Kreator bolji od Sodom-a , a Helloween od Ray-a.

 

Ma cuo sam ih ja sve...ali sam sve sem Runnig Wild-a prestao da slusam...pa otud moje veliko misljenje o njima biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mada, većina bendova sa nemačke power scene sarađuju međusobno. Recimo da su svojevremeno Rage išli na turneju sa Kreator i Destruction, Running Wild sa Grave Digger, Helloween sa Grave Digger...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...