Jump to content

Saturnus


Chlan 787

Recommended Posts

  • 2 months later...
Genijalna je THE FALL OF NAKKIEL,kao i čitav album,mada je meni ipak malo bolji MARTYR :meshuggah: Ljudi su stvarno genijalci.E btw,jel ima neko neki link za njihov zadnji VERONICA DECIDES TO DIE?Baš me zanima jer je po konceptu romana :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Genijalna je THE FALL OF NAKKIEL,kao i čitav album,mada je meni ipak malo bolji MARTYR :meshuggah: Ljudi su stvarno genijalci.E btw,jel ima neko neki link za njihov zadnji VERONICA DECIDES TO DIE?Baš me zanima jer je po konceptu romana :cool:

 

 

Kakav link???? Kupi original!!! Album je FANTASTICAN!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mi svi verujemo da ti imaš originale svih bendova koje voliš. :)

 

YuMetal's metalheads strike again. :rolleyes:

 

Nazalost nemam, ali se trudim (uz nadljudske napore) da kupim neke.

Prokleta finansijska situacija me sputava u toj misiji da imam na originalu sve sto volim. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Divno. Mora da se skine. "Christ Goodbye" mi je medju boljima. Growl je nenadmasan. Da nije live, mislila bih da je nasnimavan, ali ovako, respect!

A "For Your Demons" text mi visi na zidu sobe! :)

Super je i text i pjesma.Uh,jedva čekam da čujem Veronicu :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Wow... kako bih volela da odem... Zna li neko da li je moguce izaranzirati odlazak i koliko je karta?

 

Mali offtopic:

 

Na svakoj svakcijatoj temi na koju odem, mora da bude DRAGON FART i doda neki IDIOTSKI komentar, pa i na bendovima koje ne slusa previse. Svi moraju da budu upuceni u njegovu upucenost. "To zna svaka ptica na grani"... njanjanja... njanja... prestani da sabotiras napore da se tema odrzi cinjenicama i novostima o bendu. Imas li ikada nesto korisno da dodas, za promenu? >:(

Edited by Inuria Malkava

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Wow... kako bih volela da odem... Zna li neko da li je moguce izaranzirati odlazak i koliko je karta?

 

http://www.brutalassault.cz

 

ovde imas sve u vezi sa festivalom... mislim da je oko 35 evra karta za 3 dana. koliko sam shvatila, imaju kamp. ne verujem da ima nesto organizovano, ali uvek mozes nesto smisliti u privatnom aranzmanu. ja sam htela da idem, ali sam shvatila da mi je jako potreban odmor i more, pa cu pare cuvati za to.

Edited by amy_mccoy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...