Jump to content

2011.08.11-13. *Jaromer, Czech Republic* Brutal Assault 2011


LazaGNR

Recommended Posts

Jbg, a VIP kamp jel ima veze s time? Vidim da je to samo neki mail koji nema veze s kartom...

E, jeste, za VIP kamp ti treba paypal, ako se ne varam. Vidi da iscimas nekog iz inostranstva ko ima to cudo da ti rezervise kamp. Nemaju nikakve veze VIP kamp i karta, odvojeno se to dvoje rezervise. Ja nisam rezervisao kamp, vec lik koji je isao sa mnom, tako da za to ne mogu mnogo da ti pomognem.

 

Mada da budem iskren, meni je sumnjiva ta rezervacija karte mejlom, kad sam dosao da podignem tu rezervisanu kartu oni me nisu ni pitali za ime i prezime, nego su mi samo dali kartu, a ja njima novac. Tako da nisam bas siguran u pouzdanost rezervacija nakon te situacije.

Edited by Uruk Hai

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Bilo mi je odlično kao i svaki put.

 

Najbolje nastupe su mi imali Satyricon, Haemorrhage, Excrementory Grindfuckers, Motorhead, Sepultura...

 

Blaža poskupljenja su primetna i na ovom festivalu kad se usporedi sa prethodnim godinama medjutim sve je još uvek u granicama podnošljivog.

 

Svaki puta kada se vratim kući sa BA treba mi nekoliko dana da se priviknem na usrano domaće pivo, jebat ga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...