Jump to content

Van Gogh


IRA

Recommended Posts

  • 1 month later...

E, jutros sam video Djuleta u gradskoj guzvi, pa rekoh da podelim. Bio je u istoj onoj roze kosulji kao i sto se pojavio u nekom casopisu nedavno, a kosa mu je izgledala katastrofa, a izgledao je kao da ga je neko istresao iz kreveta posle dva sata spavanja nakon sedmonedeljne turneje po Srbiji, i bio je jedini smiren u toj guzvi koju je napravio neki kreten koji se parkirao.

 

Inache, death to all plagiators, to sto su oni ucinili EKVu nikako se ne sme zaboraviti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvi ste jadnici, ostali ste bez elemenata za raspravu pa ste sve jednostavno okrenuli na raspravku, a niko nista pametno nije rekao...... Prvo, vidim da ovde ima ljudi koji ne shvataju pojam "komercijalno". Nije komercijalno ono sto se menja - npr, progressive je muzika koja se stalno menja, nikad ne stagnira, takva je po prirodi, zato i jeste progressive pa se nikako ne komercijalizuje!!! Komercijalno je ono sto se pravi da bi se prodavalo i sto se medijski, ili na druge nacine eksponira radi uzimanja para, to je onaj trenutak gde muzika ili bilo sta drugo prestaje da bude umetnost, vec samo roba....... Ja savrsenstvo ne vidim nigde na nasim prostorima, a tu najmanje! Sta sada, ako takve muzike ima malo ovde moram da prihvatim to sto mi se nudi? Super, ajde onda da slusamo ono cega ima puno, na istom su nivou, a nudi se mnogo vise....... I trece, zar stvarno mislite da da su se pojavili pre EKV-a da bi tako zvucali?!?!?!?! To je smesno, Dzule je svirao u EKV-u i pokupio je sve odatle, s tim sto jos uvek ne zna da svira. Tako da, da nije bilo Milana, ni on nista ne bi uradio. Ponekad je mozda i ok malo iskopirati pravac, pa nastaviti u svom smeru, ali svi oni isti tripovi na bini, isti nacin pevanja, pisanja stihova, pa DOKLE VISE?!?!?! Nema nista ljigavije!!! Jedino sto gitaru drzi pod nesto manjim uglom........ To vise nije uzor, to je bolest. Osim toga, Milan je bio mnogo gotivniji lik, smiren, bio je muzicar i nisu mu bili potrebni oni tripovi "pogledajte me, ja sam faca"..... HVALA.......

Share this post


Link to post
Share on other sites

e jesam li ja odgovorio na ovo?

ne bitno... znachi van gogh je onako najjacha grupa za bilo shta... po meni nisu plagijatori... nisu ni neshto originalni ni novi ali su kvalitetni fino nisam nishta manje ni ochekivao ni od koncerta u bg ni nastupa na gitarijadi... toliko... nema se jednostavno vishe shta retji... biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 year later...
Први албум бих могао увек да слушам. Све песме ми се свиђају. После кад је Ђуле почео да пева није било лоше, али то није било то, осим, наравно, неколико легендарних песама.

Share this post


Link to post
Share on other sites

van gogh je najvece razocarenje nase rock scene! imali su odlicne pesme! ja sam ih slusao! mnogo su mi bili gotivni, i stvarno su bili za postovanje! onda je u njihov (i nas) zivot usao van gogh u techno fazonu, i svim promenjenim riffovima pesama, koje su uprostili do maksimuma i nagruvali distorzije! strasno! ko im je uzor? ramshtajn? ocaj zivi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

van gogh je najvece razocarenje nase rock scene! imali su odlicne pesme! ja sam ih slusao! mnogo su mi bili gotivni, i stvarno su bili za postovanje! onda je u njihov (i nas) zivot usao van gogh u techno fazonu, i svim promenjenim riffovima pesama, koje su uprostili do maksimuma i nagruvali distorzije! strasno! ko im je uzor? ramshtajn? ocaj zivi!

Ma obicni plagijatori, nikad ih nisam slusao i necu ni poceti pukeface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam dva puta kada su gostovali u Subotici. (opasan ples i Dr.Under.) Bilo je super. Oba puta sam se polu-mrtav,dehidriran vraćao kući i zvonilo mi je ceo dan posle u ušima. .Neka kaže ko šta hoće ali Van Gogh je naš najbolji rock bend. Onoliko energije sam retko kad doživeo kao ta dva puta. (jes` da napaljene klinke smaraju ali sa lakoćom sam ignorisao...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...