Jump to content

Van Gogh

IRA
 Share

Recommended Posts

• 1 year later...

Ne znam za njihove druge koncerte, ali znam da je na Sabackom Letnjem Festivalu 2016. Djule izveo na binu blizance koji se nikad ranije nisu videli, i upoznao ih. A posle je istovremeno svirao bubnjeve, gitaru i pevao. Covek je neverovatan, pravi je soumen i smeker i ocitao je svima lekciju kako se pravi spektakl. Bravo Djule!

• Like 3

• 11 months later...
On 6/18/2020 at 10:27 PM, Nickelback said:

Ne znam za njihove druge koncerte, ali znam da je na Sabackom Letnjem Festivalu 2016. Djule izveo na binu blizance koji se nikad ranije nisu videli, i upoznao ih. A posle je istovremeno svirao bubnjeve, gitaru i pevao. Covek je neverovatan, pravi je soumen i smeker i ocitao je svima lekciju kako se pravi spektakl. Bravo Djule!

Potpuno se slazem. Ako je neko shvatio sta znaci biti soumen i od koncerta napraviti show onako kako to rade strani bendovi, to je onda Djule. 

• Upvote 2

I platis Gluvakova da ti odsvira sve sto je i pola kurca zahtevno tvoje paznje, ne mogu cak  reci za odsvirati.

Smrdina je to raspala na nivou happy tv. Sleazy me prvi prvi put razocarao...

8 hours ago, Sreta said:

I platis Gluvakova da ti odsvira sve sto je i pola kurca zahtevno tvoje paznje, ne mogu cak  reci za odsvirati.

Smrdina je to raspala na nivou happy tv. Sleazy me prvi prvi put razocarao...

Zasto brate, samo sam reko da ume da napravi show, sto se tice muzike i da li ja to volim,slusam ili ne, to je vec drugo.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...