Jump to content

Lost Horizon


azal

Recommended Posts

Nije čoe'k koristio glasovne mogućnosti, al ko zna .. možda je otkrio neke svoje druge skrivene potencijale ;)

 

Pustio sam "Awakeing The World" i idu mi suze ... a njemu nek je lepo samo, i da ga podsetim

 

"Don't forget you are metal, not some ass-kissing whore

Take some under your wings, but she must kiss the ring! "

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ono nisu daleko od Manowara i HammerFalla, ali i meni su nekako za nijansu bolji, a i ko jebe tekstove, albumi su kvlt i odlicni. Mada mislim da se osim mozda Wojteka niko iz benda nije lozio na taj fazon, ali koga je briga, pesme su ubijale...

 

A ovo je ... ne znam kapiram da mi ne bi bilo toliko lose da ne znam da je to Lost Horizon / Dark Trankquillity ekipa..

 

Edit: Pustih sve psme sa spejsa, muzika je josh OK ali tekstovi su gay, i nekako mi se vokal ne uklapa na sve to... Mnogo zele da zvuce NU/Modern, kapiram da bi utisci bili mnogo bolji da Daniela malo puste da vristi, ne bi uopste bilo lose.

Edited by Telcontar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ono nisu daleko od Manowara i HammerFalla,

Само су имали неку своју причу. Иако је све било незамисливо ложачки, звучало је предобро... за разлику од неких.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikako da mi odobri account na forumu LH da predložim novu pevaljku, šta mislite za vokal lika koji se zove Goetz 'Valhalla jr' Mohre.

Trenutno ne peva nigde i mislim da je Šveđanin ili Nemac što su sve dobre stavke a o kvalitetu njegovo vokala poslušati ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni e bolji ovaj questions. mada pevaci su prilicno jadni na oba albuma, ali kad se to slusalo 97-2000 imao sam toleranciju za grozan vokal mnogo veci :D

 

Questions mi je vise proggy pa mi se zato najvise svidja. Jeste steta za bend, cuo sam da su imali neki novi demo, ali nikako da se nesto konkretno desi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni e bolji ovaj questions. mada pevaci su prilicno jadni na oba albuma, ali kad se to slusalo 97-2000 imao sam toleranciju za grozan vokal mnogo veci :D

 

Questions mi je vise proggy pa mi se zato najvise svidja. Jeste steta za bend, cuo sam da su imali neki novi demo, ali nikako da se nesto konkretno desi.

Pa to je neki početak power/proga zato su se i meni svideli, na gateway-u ti je pevač Jacob Samuel lik što peva sad u THE POODLES.

Imali su demo ali pevač je otišao i sad su na leru do ne nađu zamenu.

 

:pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam razmisljao o Matosu iz Angre tj. ex.Angra ali nema onu dubinu, zestinu kao Daniel.

Таман да зазвуче као најпедерскији бенд на свету. Никад нисам чуо човека са женственијим гласом од њега. Зато никад нисам волео Ангру.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeste pederast ali su oni bili najbolji power metal bend na svetu meni dok je on bio u bendu u postali djubre bez njega.

 

i ako je pickast, izuzetno je prepoznatljiv i fantastican je kompozitor i nista nije moglo da spasi Angru kad je njegova kreativna energija otisla.

 

u svakom slucaju, glupo bi zvuceo u Lost Horizon-u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...