Jump to content

Lost Horizon


azal

Recommended Posts

naravno. zanimljiviji power metal album nije izasao ove godine.

najbolji power pevac svoje generacije konacno ponovo peva u bendu koji je dostojan njegovog glasa. 

keyboard-centric prog/power, kazu oni da su spoj Wintersuna, Symphony Xa i Lost Horizona, mada ne cujem mnogo SX, ostalo da. 

Super pesme, epske, dugacke, neke skroz mozes da zamislis da su demosi sa drugog LH albuma, samo sto su klavijature dominantnije. 

Daniel nekako idalje isto zvuci, savrseno ocuvan glas. kristalno cisti previsoki vrisci na sve strane. 

pusti ovu da su uveris

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 hours ago, azal said:

naravno. zanimljiviji power metal album nije izasao ove godine.

najbolji power pevac svoje generacije konacno ponovo peva u bendu koji je dostojan njegovog glasa.

Ja sam se već preko Kisketa i milijardu mu gostovanja i projekata, a i dr. pevača, milijardu puta opekao, tako da mi odavno vokal nije neki draw da tek tako skinem album.

Zvuči uredno ovo, meni bogami i solidno SyXasto, prvih pola minuta sam samo čekao kad će Allen da uleti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ne radi mene ovaj Dimhav. Prvi problem mi je što me onaj intro instrumental ubije u pojam. 7-8 prog randomizacije i soliranja i onda nekakva Wintersun završnica.

Kada se javlja Heiman na sledećoj, krene na bolje, ali opet dosta nekog prog meanderinga...mislim, lepa, uredna svirka, ali bukvlno solaže iz jednog kroz drugo uvo. A onda naleti "From Southern Shores" i gde skontam kako jeste gre'ota najnepominjanija kako je Heiman jednostavno nestao 15 godina. A i gre'ota što tek tu zasija malo i uspeva da se probije kroz instrumentalije koje ga dave većinu albuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...