Jump to content

Rapid Force


Recommended Posts

Jeste, to je taj covek, on je svirao sa Bloodbath na Balkan Horor Operi 94.g.

Festival je trajao dva dana a Bloodbath su svirali oba dana kao zvezde veceri, ne znam da li se to ikad negde desilo, da jedan bend bude zvezda obe veceri...eh sta je reklama i protekcija :D

 

Izvinjavam se na spamu, ali Boban iz Ritam Nedera se preziva Petronijević.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidiš da dižemo temu iz mrtvih.

Hm, jebem mu miša, samo kada novinari tako pogreše, eh...

Znaš kojim slučajem P.J. ime i prezime?

 

Da ne bude čist spam, Aestrophobos-e ajde postavi lepo ovde imena i prezimena postave Pant... ovaj Rapid Force-a pa da to lepo arhiviram, da ne bih cimao Koleta, kad si već ti tu. :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Bravo brate, imenom i prezimenom - Boban Milunovic.

To je taj lik cijeg imena nije mogao ni Dzaja da se seti a ni ja.

 

Nema me 9 meseci, ko trudnoce, a ovde se zakuvalo :). I to bas na godisnjicu Pearl Harbor-a.

 

Boban mi zvuci poznato do jaja, ali bila su dva lika izbleglice u startu u RF kratko posle osnivanja. Jedan je (Boban mozda) svirao djitru i imao Nick handmade djitru iz Zagreba od majstora Nikole Luzaica. Kole je tad imao Radulovica. Drugi decko je bio jos mladji, duga ravna kosa, i bio je bubnjar. On je otisao posle jedno godin' dana u Grac u Austriju kod Dejv Vekla na akademiju. Lozio se decko na djezzz. Nisam dakle siguran. Nema dok ne smorim Jaksu ili Koleta. Ili Bruna. Bruno je svirao udaraljke pre ovog omladinca iz Pule mislim. Oba ta decaka su izbegli iz Kroacije kad se zaratilo, negde sa mora, obojici su matorci valjda bili likovi u JNA.

 

Џаја

 

...mada je Dzaja objasnjavao ovde da je taj demo u stvari materijal od Aggressora...

 

 

Treba da pogledas video koji je snimljen na beogradskom Sajmu, u jednoj od manjih sala, bese neki metal festival, Heller, Bloodbath i Aggressor su bili zvezde veceri. Uopste, tih godina ta tri benda su prezentovala YU speed i thrash metal scenu. Jaksa je pisao materijal a ja sam mu licno onda pomagao oko aranzmana. Bazicno, Jaksa uzme 5 pesama koje gotivi, onda pokupi delove koje gotivi, pa obrni okreni, i onda zbudzimo rifove da se Srbi ne dosete. Jaksa je nastavio da pise materijal i dalje verovatno, i ubrzo su tu krenule neke varnice u RF tipa, da li je to novi bend gde bi Kole bio ko-kolovodja ili kolovodja ili je samo nastavak Aggressor-a sa novom postavom, gde bi prirodno Jaksa nastavio da bude Alfa i Omega (mi smo ostali tu samo statirali u kukuruzu i svirali, ja sam se lozio na dzezzz-rok zaboga ali su me savatali da sviram speed metal jer sam imao desnicu ko Al Di Meola ;) ). Naravno, rifasenje samo 'na dole', nema zezanja. Nema tu gore-dole. Elem, ako nadjes taj video, sve ce ti biti jasno. Ja sam ga imao na gajbi, svi smo ga imali ali pitanje je sad di je to. Ima i 'studijskog materijala', tj neki demo koji smo snimali u Kaludjerici kod ortaka pa se tripovali da ga posteno odradimo o Kazablanci (studiju). Isli smo i da utanacimo termine ali ovi moji dzabalebarosi nisu imali kintu. Ne secam se da smo (bar ja) ista tamo snimali.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...