Jump to content

Thorns


Lou

Recommended Posts

  • 2 years later...
  • 3 months later...

Bio jednom davno jedan polubog gitarista sa ledenih prostranstava i uzanstava, jedan Njord iz fjorda, iznedrio esenciju i udahnuo je u dotadašnji šok-rok pojam blek metala, sviro najbolje ledene demoe bez bubnja koje je svet ugledo, odležo tvorzu za zločin koji nije počinijo, izašo snimijo album treso se kosmos od njegove rezonancije, da bi zatim potonuo u obskuritatem senke bivšega sebe i muzaka za art galerije.

Godine su prolazile, ali nije nada, smogo snage naš heroj, okupijo bend, doveo slavuja Drug Aldrana i muzičare, snimili bubanj, obećali do Badnjega Dana da Mjesečevoj Magli isporuče majstor-snimak, najavili njegovo ovaploćenje za pre 10 godina od sadašnjeg momenta u vremenu, i od tada za njega se ne zna, vodi se ko nestalo, a smrtnicima je dat kao abortirani otpadak toga rada The Deathtrip (pola okupljenog benda je odlučilo da ne želi "da ne bude dasmose džaba skupljali" gorak ukus u ustima), koji iako simpatičan album u svome domenu, ipak bi zatrpan zaboravom sem kod šake entuzijasta što crni metal slušaju na količinu, i bi uvreda za tijelo i duh svih vernika crkve Snora Protoprezvitera Kozmoakustičnog.

 

Snorre, Snorre, lama sabachtani?

 

16590.jpg

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad Ledjend je upotrebljen ovde stilistički i bukvalistički za "dal dasobesim što mi nema Thornsa" pitanje, ako vam je stalo da se pokažete sa poznavanjem kulta, preslušajte opet Lacus De Luna rihrsal dæmo poz

 

Nego sad videh opet ovo Talvijevo gore, ima nade, ima, a i naočito izgleda Snorro na slikama, biće to vidim ja

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

zabavniji nego što sam očekivao :haha: ima mnogo dobro odrađenih detalja i zna Akerlund šta radi definitivno, ali naravno da su ga vajsovci i očekivano ušećerili za široke mase podosta, mora se to prodati što bolje.

ali recimo super su mi scene kad se Dead ubije ili kad Faust izbode onog lika, dosta toga je baš verno prikazano + španska serija između varga i eura ima dosta očigledno izmaštanih stvari :D

sve u svemu, 2h fine zabave bez mozga (kao Dead, ba dum tss) i izbor muzike kroz film je super (korišćena je i Mayhem muzika btw, na kraju je ispalo netačno ono da nisu smeli da je koriste nego su pisali svoju)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

6 hours ago, Мајор Гашпар said:

Evo, vidim da je film dostupan i kod yifija. 720p ili 1080p pa ko voli...

Yify je ubedljivo najgora stvar koja se desila video i IT tehnologiji uopšte u 21. veku. On je za HD filmove ono što je Fedela krem za Nutelu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 years later...

http://www.hitkiller.com/bjorn-aldrahn-dencker-urarv-thorns-ex-dodheimsgard-interview-2020-has-given-me-the-clarity-on-how-little-freedom-we-have.html

Another band of yours, THORNS is still presumably active, but too slow with releasing a second album. Do you think it will ever happen?

The album was musically finished recorded a million years ago but the vocals need to be redone cuz it didn’t sit well with the other members. Personally, I think the vocals were really cool the way I did them back in 2008 (you see the problem with having to deal with others silly opinions? hehe)… and from there it has dragged along for so long that I forgot about it many years ago. It’s still on the run though, believe it or not. But I see it as a work of art that is waiting for the right moment to be unleashed, and true art is timeless so…

Can you tell a bit more about the musical direction you’re taking with the second one?

Musicwise the album consists of quite strong compositions. Marching and militant extremities with a smooth hint of elegance. More primitive than the debut with the complete absence of electronic additives. It has an overall extreme violent attitude. It doesn’t come in peace and it doesn’t want to be nice, hehe

 

 

ON JE KRIV

 


DAJ PICKO LINK

 

hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni svejedno ako su rifovi na nivou, ne bi ni bila fora da snimi 2.0 verziju albuma, ali wtf, album kao snimljen, a ovaj kao priznaje da ne valjaju njegovi vokali. Svaka njemu čast na iskrenosti... Meni su malo usiljeni i njegovi vokali na poslednjem DHG tako da i razumem Snorra... Respect i za njega što neće da izda dok mu sve nije savršeno... :haha:

Ostareli mu vokali, nema ko da snimi, nek izda instrumental ili ko je u toku s omladincima vokalima nek mu predloži nekog. 😄

Nek snimi Apollyon, on mu je dobar za tu konfiguraciju bez svemirskih efekata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...