Jump to content

Falling Skies (2011-2015)


Guest Administrator_ressurected

Recommended Posts

  • 1 month later...

Са срећом, па јави утиске.

Очекивао сам да ће крај бити најусранији јер су бар мало (такав ми утисак) били подигли праг мог интересовања током гледања.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Mesec dana sam gledao ovih mucnih 10 epizoda. Sezona je u kompletu bolja nego prethodne dve, ali to ipak vise govori koliko su prethodne dve bile lose a ne koliko je ova dobra. I ovde ima budalastina na sve strane, ljigave patetike i glupih scena koje kao da je rezirao Bata Trlaja, ali barem ima dosta dobre akcije pa nekako to pokrije ostatak nebuloza. Medjutim, poslednja epizoda...to je ubedljivo najgori kraj jedne serije koji sam u zivotu gledao i medju najgorih 45 minuta u istoriji filma i televizije. Ovakav festival patetike, nebuloze i smeca ja do sada video nisam. Nema poente navoditi sve redom, jer je nemoguce, apsolutno svaki sekund epizode je ocajan. Uzas, pre bih se brijao svaki dan, nosio starke i poceo navijati za Partizan nego da ovo ljigavo maloumno smece odgledam jos jednom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali bas da je toliko kataklizmicno nisam ocekivao. Ono sa Poupom...prvo njegova smrt, pa onda ono pojavljivanje u poslednjoj epizodi...jebes mi sve, to ko da su dali da im smisli neki razred mentalno zaostale dece u sklopu projekta " I mi smo kreativni!"

 

Prestao sam da gledam ovu seriju kada je ona riba postala neki hibrid sa super mocima, kurac palac ... Jebes to, krenuli sa do jaja vanzemaljcima, zavrsise sa super herojima. Mislim da necu ni da odgledam do kraja nakon tvog komentara :haha:

 

A odgledaj jebiga, cisto da vidis kakvo je smece. Iako, ja sam uveren da ne postoji osoba koja nema americko drzavljanstvo a kojoj bi ovo donekle bilo svarljivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Чекам јебени превод за последњу епизоду друге сезоне. Много се ложим на та срања. Небитно што су вампири и ти трипови, него ми је стриповска атмосфера.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma gledam ja The Strain. Dopada mi se. Doduse, nisam jos poceo drugu sezonu gledati, ali prva mi je dobra bila. Jeste da je gluma ocajna i da i tamo ima gomila nebuloza, ali oni "vampiri" su toliko do jaja i loyacka je atmosfera da je to dovoljno ya pracenje.

 

Nego, sto bre ne gledate Defiance? Super je serija, rat i mir u poredjenju sa falling skies.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...